Zpěvačka a skladatelka Gail (Annelise Cepero) se může zúčastnit zásadní soutěže – příležitost, která se naskytne jedinkrát za život. Vydá se na dalekou cestu, ovšem dostane se jen do Harmony Springs v Oklahomě. Tam se její putování, rozpočet i všechny velké naděje zhroutí. Do vysněného vánočního vystoupení v iHeartRadiu zbývají pouhé dva týdny. Gail dá na radu místního všeuměla Jeremyho (Jeremy Sumpter) a ujme se skupinky nezvedených dětí, které touží vystupovat na vlastním vánočním galavečeru. Gail se s Jeremym sblíží, ale pokud si chce splnit svůj životní sen, musí opustit muže i město, které si zamilovala… V jedné z hlavních rolí se objeví také Brooke Shields. (HBO Max)

Joe16210

Někdy se vyplatí nemít od filmů přehnaná očekávání, u těch vánočních to platí dvojnásob. O to víc pak ale můžete být překvapeni, když se z filmu vyklube to, co se stalo tady s Vánoční harmonií. Ačkoliv se leccos od začátku jeví jako klišé, baví mě sarkasmus, kterým nešetří hlavní hrdinka v podání Annelise Cepero, která je sympatická a navíc ještě krásně zpívá, což je pro celý příběh ještě důležitější plus. Že se bude jednat o takovou milou oddechovku jsem si totiž nemyslel, takže jsem si na konci řekl, že i když film trval dvě hodiny, vlastně mě to dokázalo dojmout a přítomnost Vánoc nebyla vlastně ve filmu až tak všudypřítomná, jak by se dalo očekávat. A po pravdě mi to vůbec nevadilo. Navíc Jeremy Sumpter je vyloženě fešák a já si film ještě užil o trochu víc i díky Vendule Příhodové, která v českém dabingu propůjčila hlas Annelise Cepero. A píseň "This Is Christmas", o které je částečně druhá polovina filmu, je opravdu nádherná a pro mě to bude jeden z hitů letošních Vánoc. ()

Likan7 odpad!

2 hodiny! Ten film má obludný 2 hodiny. 2 hodiny romantiky a kýče jak z čistý produkce Hallmarku. Na rozdíl od HBO ale Hallmark svým filmům dává většinou kolem 90 minut. Romantika, problém, vyřešení, hotovo šmitec. Holiday Harmony je přesně takový film, jenže se vleče jak knedlík v krku. Skoro každá scéna je o třetinu delší než by měla být. Příběhově je to jedno klišé na druhým, tady ale nejsou ani ti hezcí lidé, kteří do svých filmů angažuje Hallmark. Přihodí k tomu nějaký kýčovité, krásné prostředí a je z toho valentinská/vánoční/velikonoční/jakýkoliv romantika. Cepero je nesympatická, Sumpter je pako a já umřel. ()

Chrustyn

Standardně předvídatelná romance s prvky hudebního filmu, zabalené do vánoční atmosféry. Bohužel Vánoce jsou zde pouze nenápadnou kulisou a příběh jede celou dobu v zajetých kolejích, bez jakékoliv inovace. 30% ()

Marze

Hloupy film vhodny pro sledovani na 50%, kdyz delate jeste jine cinnosti. Na druhou stranu co muzete chtit od filmu tohoto typu vic? ()

Johnny.ARN odpad!

Pičinino nesklamal ani tento krát s zadelil to, čo sme od neho všetci čakali. Sladkú a dlhú píčovinu, rasovo korektnú a s pesníčkami. To sú za trest tieto filmy. ODPAD! ()