Objevilo se děsivé zlo. Vlci opět vyjí, ale jen vlkodlak jako je Scott McCall (Tyler Posey) dokáže shromáždit nové spojence a znovu spojit důvěryhodné přátele, aby se postavili tomu, co by mohlo být nejmocnějším a nejsmrtelnějším nepřítelem. (JasonCZ)

Flopik

Ako fanúšik seriálu som sa rozhodne na film veľmi tešil a vopred poviem, že kto seriál nevidel nech film ani neskúša. Aj keď nerád, musím priznať, že ako rozlúčka alebo ako návrat film nefungoval skoro vôbec. Na jednu stránku som strašne rád videl staré známe postavy, prišli mi však bez väčšej chémie, občas medzi sebou prehodili pár slov a to je všetko. Najväčšie sklamanie bolo, že film absolútne nehral na emócie, stretávka po 7 rokoch v seriáli po 15 a Scot skoro neprehodil slová s Derekom, Dylanom, s  Lydiou pár no a napríklad s Mayou jednu vetu. Finále na jednu stránku skvelé, akčné vzhľadom na menší rozpočet zvládnuté. Ale tá absolútne zle spravená smrť jednej postavy a tak slabá rozlúčka to bolo fakt odfláknuté. Proste no Dylan no party....  Ako fanúšik som rád, že som videl väčšiu časť partie pokope, ale ako hodnotiaci nemôžem dať viac ako 3*. ()

Chrustyn

Celovečerní film, který navazuje na úspěšný seriál o kterém jsem v životě neslyšel. Je to někde na rozmezí Underworldu a Stmívání s naprosto nezajímavými postavami, příšernými herci, lacinou výpravou, příšernou akcí a ještě horšími triky a nezajímavým příběhem. Nedokážu si představit sledovat několik sérii téhle zrůdnosti, když i ty dvě a půl hodiny mě málem zabili. Zjištění, že rutinér Russell Mulcahy ještě žije, bylo v tomhle případě docela bolestivý. ()

mikki089

Obsahuje spoilery: Udělali by lépe, kdyby tohle vůbec nevzniklo. Nemělo to ani hlavu ani patu; jako by byl scénář psán v průběhu natáčení—katastrofa. Polovina postav tam byla naprosto zbytečně jako náhrada originálního obsazení, které odmítlo se projektu účastnit (a udělali dobře). Něco málo z toho, co mě naprosto zmítlo a dostalo: Hikari jako náhrada Kiry, Eli jako Stiles 2.0...Mason a Liam, dva nejlepší kámoši na střední, a při 2 a půl hodinovém filmu, jenž se odehrává asi 15 (??) let od posledního dílu, a neprohodí mezi sebou jediné slovo? Lydia a Stiles se rozešli kvůli snu? Proč nebyl Stiles téměř vůbec zmíněn, jako by neexistoval? Mohli říct, že měl nějakou důležitou misi v FBI a prostě se nemohl objevit; místo toho ho kompletně vymazali ze světa...Od kdy může být Nogitsune liška a vlk zároveň, když v seriálu bylo explicitně řečeno, že to není možné? Liam a Peter jsou vlkodlaci a svoje "schopnosti" téměř nevyužili?? To ty masky stojí tak moc, že se rozhodli šetřit na efektech? Proč nebyl absolutně zmíněn Isaac, když byl poslední, kdo měl triskalion? Jak se ta zatracená krabička dostala do rukou Liama a Hikari?? A smrt Dereka? Absolutně nebyla potřebná—pro mě tenhle film absolutně nezapadá do seriálu a prostě neexistuje.  ()

strachon

Taková trochu přefouknutá společná skupinová "fotka" při vzpomínkovém setkání po letech se spoustou zamlžených vzpomínek na dávné časy, kdy jsme byli ještě dost mladí a sexy pro MTV, ale teď už máme svoje rodiny a vlastně si moc ani nemáme co říct, ale posedíme, popijeme, zavzpomínáme a pak si půjdeme všichni svojí cestou, aniž bychom udělali něco smysluplného, něco hodnotného. Spousta akce, spousta (někdy slabších) efektů, pár klišé a to vše jakoby samoúčelné, jen aby byl důvod dát ty lidi znovu dohromady. ()

xxxLussyxxx

Nechápu, proč někdo píše, že přestřelená stopáž? Akorát mi to přišlo, nenudila jsem se ani minutu, hned mě to vtáhlo do děje a to jsem viděla jen tři serie a vůbec jsem neznala některé postavy a koukala jsem, že Derek má syna. I přes to mě to hrozně bavilo a to především proto, že se vrátila má oblíbenkyně Allison. Upřímně? Kdyby v tom nehrála, ani by mě to nedonutilo koukat, protože jak ze seriálu odešla, tak jsem přestala koukat, bez ní už to nebylo ono a děj se posunul úplně někam jinam. A Film je v podstatě o ní, že se vrátila mezi živé, bez ní tedy nevím o čem by film byl. Jinak, že na konci zabili jednu z hlavních postav, to mě teda naštvalo. Jinak super film k seriálu, doporučuju hlavně těm, kteří se dívali hlavně kvůli Allison se Scottem ♥ ()