Čtyři na první pohled podezřelí muži vysednou z loďky u majáku v zátoce Sheepshed a klušou po schodech nahoru. Když otevřou dveře, vypadne na ně mrtvola seržanta Malcoma, přesně jak jim oznámil v dopise kdosi podepisující se „Permanentní čtenář“. Ta podezřelá čtveřice byli policisté. Současně se Wally Benton, zvaný „The Fox“ (Red Skelton), rozhlasový redaktor a amatérský detektiv, chystá na svatební cestu k Niagarským vodopádům s Carol Lambert (Ann Rutherford). Netuší, že jeho sluha prokecl novinářům, že jeho pán furt čte = je Permanentní čtenář. A protože policie předpokládá, že ten, kdo podepisuje dopisy, je také sériový vrah sám – jak jinak by věděl, kde je jaká mrtvola, začne hledat Bentona a má příkaz střílet bez varování. Ten se skrývá po různých skladištích a opuštěných budovách a snaží se seč mu síly stačí sám najít vraha. Jenže ten po něm jde také, takže zápletka je docela dramatická a jde o život nejen jemu, ale i snoubence. Třetí a poslední film ze série, kde Red Skelton hraje tohoto reportéra. (Peabody)

Pohrobek

Newyorská policie má starosti s chladnokrevným vrahem. Říká si "Pravý čtenář" a vyšetřovatelům vždy dává vědět, kde naleznou těla jeho obětí... Přední hollywoodský komik Red Skelton v dost svěží bláznivé parodii na většinu žánrových klišé čtyřicátých let. Zajímavá je například nejstarší mně známá baseballová schovávaná (viz. Bláznivá střela). ()