Bibi to prvenstvo určite niekto len tak ľahko nevezme. Prijali ju do čarodejníckeho spolku s predstihom. Vďaka záchrane životov svojim dvom priateľom. Bibi je mimoriadne talentovaná a schopná čarodejnica a má rada ľudí. To sa však rozhodne nepáči zlej čarodejnici Rabii, ktorá robí všetko preto, aby to Bibi poriadne osladila... (oficiálny text distribútora)

janulin123

tenhle film jsem viděla bohužel ve sloneštine a soudím, že kvůli tomu ještě stoupla stupidnost tohoto film. Už si nepamatuju, jak přesně zaklínali (nějaké puf-puf či co), ale vím, že jsem se u toho vždycky hrozně smála. A třešínka na dortu byli ty písničky, melodie příšerná, pěvecký výkon slovenských dabérů tomu nijak nepomohl, spíš naopak. ()

Dudek odpad!

Na to že má Malá čarodějka Bibi "jen" hodinu a půl obsahuje až mnoho hluchých míst. Navic děj není tak zajímavý, aby jej mohl ocenit průměrně inteligentní divák. Samozřejmě může někdo namítat, že tenhle film je zaměřen primárně na dětského diváka, o čemž vypovídá i velmi nízká úroveň vtipů, ale na to musím namítnout, opravdu se chtějí děti dívat na tohle? Bohužel soudě podle vlastně sestřenice musím odpovět že ano. Bohužel, neboť tohle je nekonečná sbírka demence. Německá vykrádačka Harryho Pottera prostě nefunguje. Nejenže kouzla tam nemají žádný šmrnc, ba právě naopak, každé zaklínadlo je nesmírně trapné ("Čáry máry bublifuk, ať už mě nebolí krk. Staniž se!") a snímek tohle nedokáže vychytat ani pomoc triků. Nefunguje zde ani prolínání kouzel a normálního světa, charaktery hrdinů jsou jak z ruky šestiletého dítěte a příběh samotný je tak přímočarý a dementní, až to bolí. Za co tedy ta jedna hvězdička? Abych se přiznal, tak snad jen za pár momentů, kdy jsem se usmál. 10% ()

Mariin

..."Ďáblovým úkolem je snažit se, aby lidé nevěřili v Boha, ale stali se z nich čarodějové..." (C. S. Lewis). Toto semeno se dnes rozsévá už mezi malé děti díky takovýmto a mnoha dalším filmům...Kvalitu formální ani nehodnotím, ale ta hvězdička je alespoň za to, že dokáže zaujmout malé diváky, a to díky jakési strašidelnosti přiměřené jejich věku... ()

Slarque

Levná a nudná německá fantasy moralita, která bude vaše potomky vychovávat tak urputně, až usnou. Zlo je směšně nudné, herecké výkony na nule, hudba monotónní, výprava minimální a triky na úrovni českých TV seriálů. ()

Hillock odpad!

Harry Potter v sukni aneb Jak dostat diváka do blázince. Filmaři se chystají natočit třetí díl filmu s názvem Bibi Blocksberg v důchodu aneb Každá stará bába hnije. ()

tyna97

Možná trochu nudné, hluché, trapné, okopírované, ale mně to přišlo jako milá oddychovka na víkendové odpoledne. Když jsem byla malá, po shlédnutí jsem kradla smetáky ze spíže:) ()

Scraffy odpad!

Viac ako odpad! sa nedá hodnotiť. Proste je to všetko strašne trápne a celkovo aj blbé. A naviac to má strašne veľa hluchých miesť. ()