Romesh Ranganathan: Cynik

Stand-up / Komédia
Veľká Británia, 2022, 60 min

Účinkujú:

Romesh Ranganathan

Komik Romesh Ranganathan se vrací do rodného města Crawley v Anglii, kde se rozpovídá o veganství nebo svých dětech a dá nahlédnout i do zákulisí speciálu, který natáčí. (Netflix)

Pajky3

Na Romeshe jsem si vytvořil názor aniž bych viděl nějaký z jeho stand-upů, protože je v televizi často a působil na mě vždy tak nějak podivně. O to víc mě překvapilo, že jeho Netflix speciál docela slušně fungoval. Není to tak, že bych se smíchy neudržel, ale pár vtípků se podařilo. Druhá část o nahlédnutí do zákulisí natáčení už byla docela nuda, samotný stand-up by fungoval lépe. ()

Necrotongue

Druhý stand-up, který jsem si dnes naservíroval mě rozhodně pobavil. Několik krátkých záležitostí s Romeshem Ranganathanem jsem viděl na YT, to byl ale zrovna ve fázi dorůstání, takže byl prostorově náročnější. Na humoru mu to ovšem neubralo. On prostě umí a jeho návraty k původnímu tématu byly geniálně zábavné. Kdyby nebylo toho apendixu ze zákulisí, šel bych možná i do pěti pěticípých, ale těch naroubovaných třicet minut pořadu v mých očích jen uškodilo. / Poučení: Pokud tě někdo pozve na brightonskou pláž, uvědom si, že budeš trpět. ()