Kdo je tady hodný kluk?

Sbalit novou krásnou spolužačku Claudii a přijít do maturity o panictví? Snílek Chema si dal fakt těžký úkol! (Netflix)

ReichelTomas

Ta Claudie se mi ani od začátku nezdála moc hezká. Ta Eli byla rozhodně hezčí. Ale zajímavou věcí ve filmu je, že s Eli se začne bavit až posledních pár minut a celý film je o Claudii. Vztahům holt vůbec nerozumím :). Ale že jde studovat hudbu? Cože? Na co jako umí? Na ty bicí? ()

Marze

Neskodna zabava s nadurodou zanrovych klise. Hned od zacatku je v teto teen komedii pri masturbaci a pouzitych kondomech dana latka nizko. Ale ani pro ty, kteri chteji videt co nejvice nahoty to nebude uspokojujici. ()

charles3

Poučný, poutavý a relativně vkusný filmík, který mi v dobrém slova smyslu připomněl starší americké komedie Báječná chvíle, Řidičák, sérii American Pie či Roger Dodger. Nezkušeným je zde srozumitelně vysvětlený rozdíl mezi "mazlíkem" a "mazákem" :-) Pubescentům, toužícím ať už po "zasunutí" nebo po navázání trvalejšího vztahu, bych ho možná pouštěl povinně :-) Po druhém shlédnutí jednu hvězdu ubírám, hlavně kvůli závěrečné scénce v letadle, bez níž by film vyzněl o poznání lépe. Takto moje hodnocení zůstává na symbolických 69 %, tedy za 3 a půl. Jinak anglický dabing to dost shazuje, případným zájemcům doporučuji si to pustit ve španělském originále. ()