Vánoce pod jmelím

• Veľká Británia Christmas on Mistletoe Farm

Vdovec o Vánocích zdědí farmu a jenom pomalu si zvyká na nový život na vesnici. Jeho děti ale potají vymyslí plán, jak tam zůstat navždycky. (Netflix)

Olík

Že nás okolo Vánoc na Netlixu zasype lavina svátečních komedií nevalné kvality, to se stalo už dejme tomu tradicí. Ovšem v tomto případě se za tvůrce musí snad stydět i ta zvířata, která v této zřejmě rodinné komedii vystupují. Tak infantilní a hloupé….pro dospělé mučení zaživa….děti musí říct samy, ale ani od nich nečekám žádné nadšené reakce. ()

Kekik

Tak tady byl někdo těžce na tripu. A to po celý film. Casting hrůza, kostýmy hrůza, děj filmu nezajímavý. Vánoční atmosféra nulová. Sice zde není přemrštěná vánoční výzdoba, ale je tu na oplátku opravdu hódně barevného oblečení. A to mega hodně barevného. Jedna trapná postavička vedle druhé. Nenašla jsem jedinou normální postavu. Trapnost od začátku do konce. Několikrát jsem se chytla za hlavu, a styděla jsem se. Jednu hvězdu dávám za zvířátka, která tu jsou roztomilá, a jediná normální. Ovšem někomu se film může líbit. Kupříkladu moje mamka se bavila, což mě tak trochu děsí. ()

NikiVai odpad!

Tak toto jsem po půl hodině vzdala. Pro dospěláka absolutní trapárna, pro děti? Nemám tušení, jestli děti tento film pobaví, ale evidentně je určen právě pro malé publikum. Hodně scén je točených jako kdybychom sledovali nějakou scénku ze školky. Vdovec s pěti malými dětmi dědí farmu se zvířátky a s Binem, ošetřovatelem, který vypadá jako vánoční skřítek a obřík v jednom. I paní veterinářka je divně trapná. No utrpení toto sledovat. ()

mia.com

Je to takovy ten suplicek prumernych tv filmu. Tento mi prisel jeste pod standardem. Vsechno tam bylo az moc. Az moc barevne, ujecene, blaznive, preslazene, nerealne. No a divne proste. Malym detem se muze libit. Ovsem kuzlata se asi nenarodi behem dvou minut a nevypadnou z kozy sama a uplne cista. Takze vzdelavaci vyznam tu nenajdete. ()

Rumbambule odpad!

Já dávám tohle hodnocení fakt výjimečně, ale tady je to podle mě zasloužené. Fekální nebo zoofekální humor je něco, co podle mě ve filmu vůbec být nemusí. Tento počin má navíc kombinaci evidentně slaboduchého chlapce z farmy, nesmyslně pestrobarevných (ve všech smyslech) dětí i vesničanů a milostného příběhu, který je vyloženě vycucaný z prstu. Má to být o Vánocích, ale většinu filmu to vypadá spíš jako Velikonoce - všude zeleno, rodí se kůzlátka... Tady prostě nic nefunguje. Vůbec to do sebe nezapadá. Nepřináší to absolutně nic nového. A ještě je to megatrapné. ()