Druhá řada seriálu navazuje bezprostředně na konec první řady – začínáme rokem 1924, kdy sestry Eliottovy musejí odolat velkému pokušení, neboť je chce pro svůj módní salón získat přední pařížský návrhář. Bea a Evie však nakonec dají přednost samostatnosti – byť pochopitelně za cenu mnoha problémů a překážek, které jest jim v každodenním životě i práci překonávati. Sledujeme dále i jejich osudy ryze osobní právě tak jako osudy řady vedlejších postav a postaviček... Pro velký divácký úspěch první řady se autoři rozhodli pro volné pokračování další dvanáctidílnou řadu Salónu Eliott. Stejně jako první řada si i následující uchovává vysokou profesionalitu a úroveň zpracování, dobré herecké výkony, perfektní vystižení doby i její atmosféry a v neposlední řadě i dokonalost výtvarnou a kostýmní. (Česká televize)

NinadeL

V současné době je možné celý seriál (34 epizod) sledovat na DVD v originále, číst knihy apod., ale nejlepší na tom celém vždycky byly cenami ověnčené kostýmy a dokonalá výprava a skvostná hudba. Protože taková 20. léta, jaká dokázali vytvořit v BBC, to je něco dokonalého. Nechybí vůbec nic. Zábava, večírky, ale také krize, středostavovská čest a třídní střety. Nadto je tu moderní umění, letectví a němý film. Londýn i Paříž... Co víc si přát? Snad jen toho Jacka Maddoxe (Aden Gillett), aby byl opravdový :) 2. série je prostě báječná. Začíná v Londýně, končí na cestě do Ameriky. Bea podléhá Jackovi a Evie prožívá zakázaný románek. Módní kolekci se daří a i přes nepříznivou finanční situaci vznikají stále nové a nové návrhy, tu pro divadlo, jindy pro film. ()

NikiVai

Eve už trochu dospěla a její rozmazlenost není tak v popředí, přesto tam zůstává, viz ten její románek. Já vím, láska si nevybírá, ale těch následků by mohlo být až příliš, kdo nemá sám sebe na prvním místě, tak to vidí a možná když srdce promlouvá, nechá hovořit i mozek. A u Bea jsem zklamaná z její fanatické oddanosti salónu, osobní život jde stranou a ubližuje člověku, který ji podporuje a miluje nade vše. No jsem zvědavá na finále a i přes nějaké námitky k jejich charakteru a postoji oběma sestrám neskutečně fandím. ()