jiri.twist

Hned začátek byl svěží a hezký, několik minut do zahajovacích titulků, z toho by byl dobrý kraťas ("Zapomněl jsi něco? Ano. Tebe!"). České titulky na gaytitulky.info. Celkově kvituji, že se toto dílko oprostilo od pinoy nánosů, nevětvilo se a chyběly pitvořící se transky, ale to se snad i dalo od tohoto režiséra čekat (režíroval i úspěšný Gameboys). Vše se hodně přiblížilo západnímu formátu. Herecké výkony velmi solidní, uvěřitené. Malinko jsem měl postupem ale problém s postavou Tina, ze kterého scénář udělal hysterku, mnohdy až debilního psychopata a filmové "prostředky" např. v neustálém kouření třesoucí se rukou byly na mě hodně průhledné. Oceňuji též velmi vkusnou jemnou erotiku, kdy nebylo nikde a nic "ukázáno" a postavy se "neládovaly" někde u stěny přes rifle nebo do pupku přes mikinu atd., a jsou tam i sprostá slova, takže některým jemným dámám spíše nedoporučuji 😅😅8999 ()

emkon

Výborné hořkosladké filipínské drama o milostném trojúhelníku. Děj mě přišel velmi uvěřitelný, a myslím si, že v reálném životě by příběh skončil úplně stejně. Všichni tři kluci své role zahráli výborně. Paola Pangilinana (zde hraje Chana) znám již ze skvělého filipínského seriálu Gaya Sa Pelikula, který tímto také velmi doporučuji. ()