Orgasmus s.r.o.: Příběh jménem OneTaste

• USA Orgasm Inc.: The Story of OneTaste

Firma, která nabízí sexuální naplnění prostřednictvím „orgasmické meditace“, je mezi lidmi čím dál oblíbenější. Dokud ovšem nedojde na znepokojivá obvinění. (Netflix)

Marze

Sexualni welness predatorska spolecnost. Orgasmicka meditace. Za poplatek vam bude receno, co chcete slyset. Jde o sektu? Denominaci?Spise o kult. Je to pribeh o tom, jak lide touzi po lasce, spojeni a nekam patrit. A o tom, jak to vsechno muze byt toxicke. Producentkou dokumentu je zena. Tvurci maji dost skepticky pohled.Je tu kombinace archivnich zaberu a emocionalnich rozhovoru s byvalymi cleny. "Kdyz on neni uprimny, ona to citi" rika jeden. Je tu hodne otazek a malo odpovedi. A malo hlubsich otazek. Napriklad kdo je investor VC fond? Byvala clenka rika: "Kdyz je vzruseni na sto procent,pak neni co znasilnit." A o byvale kolegyni rika: "Vyzaruje, ze je zena, ktera ma svou sexualitu pod kontrolou." Z vetsiny byvalych clenu je citit nostalgie: "Bylo krasne byt nablizku takovemu mnozstvi mladych, krasnych a nadrzenych lidi." Dokument je proste zajimavy tim, ze tematem je realita, o ktere se moc nemluvi. ()

Aljak

Zaujímavé. O tejto "firme" OneTaste som predtým veru nepočul, takže som ani netušil, o čo tu ide. Orgazmická meditácia bola skutočne originálny start-up, a pre mnohých určite aj lákavé dobrodružstvo. A myslím, že počiatočná myšlienka bola celkom fajn - a mnohých hanblivých ľudí to asi aj posunulo v živote vpred. Horšie bolo, keď to prerástlo do toho sektárskeho rozmeru - a vtedy to už bola skutočne len práčka na peniaze, a pôvodná myšlienka išla absolútne bokom. Orgie sa zmenili na násilnosti, a celý OneTaste postupne upadol do zabudnutia. 3* ()

Djoker

Amerika hledá klitoris. Nemůže chybět guru, sekta, dementi a členské poplatky. Zážitková organizace OneTaste namotala zástupy lidí na sexuální uspokojení a zakladatelka Nicole Daedone se přes noc stala milionářkou. Naštěstí v náborových videích nechtěně ukázala svou narušenou osobnost a mohl vzniknout výživný dokument. ()

klukluka

Guru Jára na mě ve srovnání s Nicole působí jako Mirek Dušín. Nechci bagatelizovat způsob, jakým ubližoval stoupenkyním svého kultu, ale aspoň je nepředhazoval za prachy sexuálním deviantům a následně ty holky neplísnil za to, že se u toho blbě tvářily. A tohle si roky žilo spokojeně svým životem v zemi, kde chlap haraší i tím, že ženské podrží dveře od výtahu…. Nemálo to mnou otřáslo. Snad proto, že mám pocit, že bych byl zejména jako mladej kluk něčemu takovýmu schopen podlehnout ein zwei. Kult nekonečné rozkoše- a ve finále takovej sajrajt. Kdo tvrdí, že jemu by se to stát nemohlo, ten se podle mě plete. A proč jen 3 pecky? Dlooooouhatananánskej úvod a pohnutky vedoucí k natáčení se objevily až ke konci. ()

Skeksis odpad!

Piča! Nik nepovedal tej mentálke, že má držať hubu, nekrákať furt o piči a radšej sa zahrabať pod zem?! Nepripadá mi vhodné, že ukazujem svoj klitoris pred skupinkou vygumovaných imbecilov, nejaký cudzí muž mi ho tam masíruje, a keď sa z nejakého mne nie celkom známeho dôvodu (keďže mám asi tridsať divákov) urobím, tak mi zatlieskajú. Toto je už úplný úpadok ľudstva. Aj tento dokument, ktorý mal uzrieť svetlo sveta iba na súde. Myslím si, že nie všetky veci sa majú preberať na verejnosti a nie o všetkom sa má hovoriť. Je to podľa mňa nejaká základná ľudská inteligencia, ktorá sa pomaly stiera a krákanie imbecilov to uzurpuje do normálnosti. ()