Po letech odloučení se dva bratři, Mike a Torch setkají u jediné věci, kterou mají společnou - u zločinu. Společně vymyslí plán, jak rychle zbohatnout a pokusí se překupníkům ukrást heroin. Ale nešťastná akce skončí v dešti kulek. Mike a Torch uprchnou, když zjistí, že drogy patří místnímu gangsterovi, Mannymu Riverovi. Pak se ukryjí v opuštěném domě, aby se vyhnuli pomstě. Mike požádá o pomoc svého starého kamaráda Tonyho a vůbec netuší, že spustí sérii událostí, které nejen prověří jejich přátelství, ale také mohou všechny tři... připravit o život. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Nudný a debilní. Nejhorší z toho byly ty rádoby vtipný a oduševnělý rýmovaný storky, co vyprávěl - recitoval - kámoš "FishBuma" - jeho nejlepší kámoš - kterej ho pak odprásk. Patetický a jak řikám - hlavně hodně nudný. Shit mezi kvalitními thrillery. P.S. Mám tady neblahej pocit, že se někdo pokoušel o nápodobu Tarantinovskejch výbornejch "kecaček" (např. "Reservoir Dogs"), ale tohle jim nesahá ani po paty!!! ()

Smok

Skoro 50 hodnotiacich užívateľov k tomuto filmu a ešte žiadny komentár. Ani sa nedivím, ono sa ani vlastne neni moc k čomu vyjadrovať. Koho by bavilo niečo písať ku podpriemernej gangsterskej konverzačke, ktorá si svoju podstatnú časť odkrúti v nejakej polorozpadlej budove. Strata času. ()

• Režijný debut Laurenca Fishburna. (Hystory)
  • Štúdio, ktoré malo na starosti film, zbankrotovalo po tom, čo ho vykradli. Preto snímku nikdy neuviedli kiná. (Hystory)