Reklama

Reklama

Hovor so mnou!

  • Česko Mluv se mnou (viac)
Trailer 3

Obsahy(1)

Skupina kamarátov narazí na záhadnú mumifikovanú ruku, o ktorej zistia, že ich dokáže dočasne spojiť so svetom duchov, ak sa ruky chytia a vyslovia: „Hovor so mnou!“. Nebezpečná hračka sa stáva hlavnou atrakciou večierkov a vzbudzuje čoraz väčší záujem na sociálnych médiách. Pri jednom zo seáns sa však svety spoja príliš nadlho, čím prebudí a vypustí hrozivé nadprirodzené sily. (Vertigo Distribution)

(viac)

Diskusia

PRIDAŤ PRÍSPEVOK
Wez

Wez (hodnotenie, recenzie)

Tak větší SHIT už jsem dlouho neviděl a to vysoký hodnocení absolutně nechápu!!!!!Děj naprosto nezáživnej,do sledování jsem se musel vyloženě nutit,strašidelnýho nebo hororovýho v tom nebylo naprosto nic,ale co mě sralo nejvíc byli herci-taková sebranka tak nesympatických a škaredých zmrdů se jen tak nevidí(naposledy ve stranger things),to museli prolézt snad všechny panoptika a obludária na celým kontinentu,aby takovou sebranku schrastili dohromady-zatím snad nejhorší australskej film co jsem viděl-australani točí výborný animal horory,ale ty klasický jim teda vůbec nejdou a to jsem se na to tak těšil...Neuvěřitelný zklamání!!!!!👎

na príspevok reagoval Piggsy

lukasK1995

lukasK1995 (hodnotenie, recenzie)

no tešil som sa.na to riadne môj obľúbenec ricci 5* takže som čakal pecku..nebavilo.ma to a najhoršie na tom bolo že to nebolo vôbec strasidelne 

ramislav

ramislav (hodnotenie, recenzie)

Prvni polovina byla fakt super a pote to slo do ánuse... Takto prosrat paradni napad chce opravdovou kuraz :D

frank1974

frank1974 (hodnotenie, recenzie)

OBSAH:Keď skupina priateľov objaví, ako vykúzliť duchov pomocou nabalzamovanej ruky, uchváti ich nové vzrušenie, až kým jeden z nich nezajde príliš ďaleko a neuvoľní desivé nadprirodzené sily.

Súvisiace novinky

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Jak nám letos ukázalo třeba australské Mluv se mnou, americké Smrtelné zlo: Probuzení nebo v současnosti v kinech i na streamu čerstvě úřadující snímek Pět nocí u Freddyho, hororovým filmům s nízkým… (viac)

Reklama

Reklama