Dva mimozemšťané ztroskotali na naší planetě. Jak se nejlépe stát nenápadnými? Vzít si děti z dětského domova a vydávat se za rodiče. Britský seriál pro mladší publikum. (poz3n)

woody

Někomu to může připadat trapné a infantilní ale mě se to líbí.Sice je to stokrát promleté téma o tom jak mimozemšťané zroskotají na Zemi a chtějí se přizpůsobit.Vezmou si tedy tři děcka z děcáku,chvílemi jim hrozí že se prozradí a děcka tedy neustále snaží vysvětlit proč má jejich otec po zmrzlině paroží a tak podobně.Je to takový britcom pro děcka s několika dobrýma hláškama jako například ,,Pojďme dělat něco chlapského!Kde mám pletení?".Nejlepší je asi mimozemšťan který představuje otce,jeho mimika je výborná. ()

Kri-kri

Mezi tou záplavou vesměs bezduchých a povrchních hovadin ze SuperMaxu byl tento seriál poměrně koukatelný a dokonce i vtipný (hodnotím pouze prvních 26 u nás odvysílaných epizod, z nichž 15 se mi podařilo nahrát). Pozitiva bych viděl především v inteligentních dialozích a dobře prosvícených interiérech zářící barvami (u anglofonních sitcomů nezvyklé). Na to, že se jedná o dětský seriál byl zde humor překvapivě na vysoké úrovni. Seriálu budiž k dobru, že nebyl narušován umělým smíchem a český dabing v rámci možností SuperMaxu byl též vydařený. Zaznělo zde několik povedených hlášek, jako třeba: "Jestli mě uvidíte ležet bez hnutí na gauči, tak to jsem usnula. Prosím vás, odolejte pokušení zakopat mě.":) Škoda že SuperMax zakoupil pouze první 3 řady, shlédl bych ještě alespoň další dvě. Pravděpodobně se jedná o jediný zápaďácký dětský seriál, v němž zazní jména jako Valentina Těreškovová či Světlana Savická. Už pro tu menší propagaci sovětské kosmonautiky nemohu dát pod 3 *. 60% Ukázka v CZ dabingu: 04. Psí život. ()

Je to infantilní a tisíckrát omleté téma, jak říká woody, ale zase si v tom "to své" najde dítě skoro v každé věkové kategorii, je to nenásilné, poměrně milé a všichni v rodině se mají svým způsobem rádi. Nejlepší je asi ten rošťáckej kluk, který mimozemské rodiče uvrtá do neuvěřitelných úkonů. ()