Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou?

• USA Pepsi, Where's My Jet?
USA, 2022, 2 h 38 min (Minutáž: 37–43 min)

Pepsi spustí velkou soutěž a dvacetiletý mladík se rozhodne vyhrát hlavní cenu, kterou je stíhačka! Tenhle souboj Davida s Goliášem pak skončí u soudu a vstoupí do dějin. (Netflix)

DonBraso

Stíhačka, do toho nápoj a typ co jen bral reklamu vážně, který mu korporát díky dalším sviním vzal. Takový pěkný boj proti mocným i ve vrchní zaprodané sféře. Je pravda, že stopáž je trochu out,ale zase jste hodně na horách. Trochu je to je vlastně dokument i o kamarádství, kde i tam jsou potřeba peníze, aby se sen o stíhačce mohl uskutečnit. ()

PachoSK

Briliantné! Neuveriteľné aký skvelý dokument sa podaril z takej hovadiny akou je nesprávne pochopená (no zároveň klamlivo prezentovaná) reklama. John Leonard je jeden obyčajný milý chalanisko s nesmiernou inteligenciou a obrovským chcením niečo v živote dokázať. Získať 7.000.000 bodov a zobrať si bojové lietadlo z Pepsi katalógu v hodnote 32M dolárov - prečo nie? Začína sa boj v ktorom mu dopomáha hlavne investor Todd Hoffman s ktorým sa neskôr stali najlepší priatelia. Todd je stelesnením priam dokonalého človeka, studnica skvelých myšlienok, úspešný podnikateľ a hlavne človek si užíva život na 120%. Neskôr sa k nim pridáva partia kontroverzných právnikov a spolu idú proti veľkému gigantovi ako z bájnej biblickej poviedky o Dávidovi a Goliášovi. ()

caMen

Že je ten titul až takhle přesnej a "co bude s tou stíhačkou?" se ptám až do samýho konce, mi taky mohlo dojít dřív. Bude, nebude? A ona nakonec nebude! Umocňuje to tudíž mojí nasranost. Tvůrci se mnou vyběhli, jako Pepsi s tím cápkem a to se nedělá.. Chyběl disclaimer: Tohle je bomba dokument - just kidding. ()

Warhorr

Tohle bylo ovšem výborný ! Co když jako mladý vysokoškolák splníte jasné podmínky v reklamě o získání stíhačky Harrier, ale velký korporát se začne ihned cukat a vše popírat ? Dokonalá ukázka boje Davida a Goliáše. Po celou dobu je to dobře živý, energický a taky zábavný. Navíc kratší epizody než jak jsme zvyklí. Prostě super, maximální spokojenost a povědomí o případu, o kterém jsem nikdy neslyšel. ()

Pavlínka9

Zajímavý příběh, který byl hodně o odhodlání a trpělivosti a odříkání se - dostat nabídku na pomalu milion dolarů, když to necháte být? Hmm..Nicméně - já jsem věřila, že tu stíhačku dostane...Rozpoutalo to obrovské další příběhy a odkrylo to činy, které Pepsi dělá, ale hlavně, že oni z toho tržby měli a Pesi se prodávala, že? Za mě sviňárna ;) Co mě na to pobavilo nejvíc byl ten týpek s energií, nádorem na mozku, se skvělým přístupem k životu! ()