Něco od Tiffanyho

• USA Something from Tiffany's

Život – stejně jako láska – je plný překvapení a nečekaných darů. Ve sváteční romanci Něco od Tiffanyho se navždy změní život jedné ženy, která dostane zásnubní prsten určený pro někoho jiného. (Prime Video)

Heywood

Asi někdo nařídil, že pokud nebudou ve filmi LGBT+ tak se film zakáže promítat? Totalita jak vyšitá. Škoda, příběh měl nápad, provedení nebylo špatné, Ona byl kouzelná a ON sympatický. Konec byl dost přepálený, ale u vánočních filmů se do dá vydržet. 45% ()

M.i.k.e

plochá a poloprázdná romantická skoro komedie, kde moc nefungují ani ty nejzákladnější emoce a klišé a bohužel jí nezachrání ani moje oblíbená Zoey Deutch, které bych byl jindy schopný odpustit prakticky cokoliv...40% ()

Habanera

Nápad s (ne)šťastnou náhodou je fajn, ale ten děj poté pro mě plyne jaksi podivně toporně. Souhlasím ale, že z těch xmas rychlokvašek je to jeden z nejlepších vánočních filmů r.2022. ()

oveckaoa

Určitě je to lepší romantický film než ta polská blbost co vyšla letos na Netflixu i než to s Lindsey Lohan bohužel i tak to má jeden velký problém. Chlápek kupuje ženské snubák  a potká se s chlápkem co kupuje ženské náušnice  toho srazí auto chlápek s snubákem mu pomůže a nechtěně si to vymění. Tak, že ten co chtěl dat svojí přítelkyni snubák jí dá náušnice a ten co jí chtěl dát náušnice jí dá snubák . Problém je v tom, že celá situace se vysvětlí až tak 30 minut před koncem tudíž pak už jde všechno hodně rychle.  Ta z toho obchodu má dobrou chemii s oběma chlápky zatímco ta černoška s tím černochem nemá chemii žádnou což je škoda tady to mohly lépe propracovat. 60 procent ()

bourec

Po dlouhý době znovu alespoň trochu funkční romanťárna. Sice kazy to má, ale jinak úplně normálně natočenej film. Na pecky z dávný doby to nemá, ale jinak chválím. 50%. ()