Živí se psaním o jídle a krutě u toho paří. Tělo jí ale jednoho krásného dne řekne dost a ona začne žít zdravě, i kdyby ji to mělo zabít. (Netflix)

MoBuList

Budu si muset počkat na další řadu abych mohla napsat plnohodnotnou recenzi. Zatím ale fresh, někdy vtipný, často ne úplně realistický ale občas až bolavě pravdivý, fajn obsazený. Je to ale chvílemi moc utahaný a čekala jsem, že se budu za břicho popadat a to se bohužel nestalo - uvidíme, s čím přijdou dál - jestli teda Netflix druhou sérii potvrdí. (Zatím tři hvězdičky) ()

M.i.k.e

zdejší obsah je značně nepřesný a zavádějící. Olivia sice píše o jídle a má se stát jednou z tváří nové kulinářské show a ano, potřebuje si dát svoje zdraví dohromady, ale její hlavní motivací není neumřít, ale dostat se z Austrálie odkud pochází a kam si zaletěla (víza, svatba bratra) zpět do USA a stihnout natáčení. A jak už to tak bývá, je v tom samozřejmě ještě něco víc - možná lehčí spoiler - a to konkrétně její trauma z dětství spojené s úmrtím otce, které si dává za vinu. Celé to tak spěje spíš k dramatu o srovnávání se se svojí minulostí a objevením toho co je v životě důležité. Jenže to se vlastně nestane, protože Olivia je sebestředná kráva, která se většinu času chová jako debil a celá Wellmania je tak spíš sterilní polodrama, které je občas trochu zábavné, nicméně vtipné není skoro vůbec. Veškeré pokusy o humor sází spíš na prvoplánové věci jako nadávání, zvracení atd a to příliš nefunguje. Konec je sice otevřený, ale další sérii bych si nechal klidně utéct...40% ()

mia.com

Vahala jsem mezi 3 a 4 hvezdami, ale i kdyz zeru Celeste, 4 by byly nejspis moc. Myslela jsem, ze to bude vylozene komedie a ona je to dramedy. Jako neni to spatne, ale cekala jsem vic legrace. Navic hlavni postava je opravdu sobecka kravka. Nicmene pribeh je vcelku zajimavy, nespada do klasickych skatulek a je i docela napinavy, s nekolika aha momenty. Alespon pro me to tak bylo. ()

Arkagas1989

Miluju Celeste, sleduju její tvorbu od doby, kdy se objevila na internetu a když na mě vybafl tehle seriál, bylo jasno. Nemusel spát, sjedu to jako binge watching, což jsem bohužel nemohla.  Olivia si z New Yorkeru, kde pracuje jako reportérka o jídle a dostala práci snů v kulinářské show odskočí od práce do rodné Austrálie na svatbu bratra - všechno má jít jako po másle, ale co čert nechce, přijde o zelenou kartu. A pro vydání nové musí prodělat fyzickou i psychickou prohlídku, kterou neprojde, protože její život zahrnuje večírky plné alkoholu, drog a nezávazné zábavy.  Svojí doktorce, která má její zdravotní posudek na starost ale ukáže, že to dá a začne na sobě makat.  Sledujeme Oliviin progres nejen co se fyzické proměny týká, ale především její boj s traumaty - je tu jedno skryté trauma z dětství, hádky s nejlepší kamarádkou a matkou, která pro ni chce to nejlepší, což ona samozřejmě nemůže pochopit.  Ano, místy je to dost hluché, prvoplánové a zachraňuje to opravdu jen Celeste, i když je její postava fakt blbá a sebestředná kráva.  Co ale dělat, když se jedná o seriál podle knížky a děj byl tak nalajnovaný na papíře.  Upřímně? Chlapi si tohle asi úplně nedaj, ale vypustit, nepřemýšlet a zasmát se u toho se dá. Nehledejte za tím rozhodně něco víc, protože nic takovýho tam není.  Vzhledem ke konci se nejspíš dočkáme pokračování, ale jelikož knihu neznám, tak jen vařím z vody a tipuju.  Moje hodnocení: 7/10 ()

Chen

Celeste je skvělá a její charisma seriálu velmi pomáhá, ale souhlasím s tím, že jsem očekával něco údernějšího a odvážnějšího. Není to nudné, občas se člověk zasměje, ale oproti konkurenci to nenabízí nic moc navíc. ()