Policie předvede k výslechu Blumovou, která pak na schůzce s Massimem přijde na to, jak se celá věc odehrála. (Netflix)

Necrotongue

Finále nebylo tak úplně dobré, férově ale musím uznat, že byla šestá epizoda přece jen znatelně lepší než předchozí, nepříliš logický díl. Jasné, i závěr měl much jako uleželá mršina, každopádně mě nikterak neurazil, neznechutil a neotrávil. Jen mě dost mrzelo, že se tvůrcům nepodařilo vytáhnout kvalitu na úroveň tří epizod z první poloviny série. / Poučení: Frau Schönborn mi neodbytně připomínala velitele skřetí armády při obléhání Minas Tirith. ()

Anderton

Našťastie sa všetko vyriešilo a do seba zapadli aj kúsky z minulosti. Chvalabohu dostali význam aj niektoré nelogické prvky sujetu, niektoré však nie a to je bohužiaľ asi aj najväčšia slabina seriálu. Finálne odhalenie je asi viac priamočiare než si seriál zaslúži, rovnako aj spôsob odhalenia ďalšieho vraha zaváňa otravným klišé. Taktiež finále, kde si myslíte, že sa dohrá, sa aj odohrá, mohlo byť viac napínavé a atmosférické. 70% ()