Velitel policie začne podezřívat Blumovou, že má prsty v nedávných událostech. Massimo objeví jasné důkazy. Blumová se ocitne ve velmi nebezpečné situaci. (Netflix)

Jardismo

Spoilert alert. Sorry jako, ale ona tam chcípá na lůžku, nemůže se hnout a pak doleze přes půl nemocnice k nápojovému automatu bez povšimnutí, protože nikdo asi krom ní a jedný báby tam není ... Kroutím hlavou ještě teď. ()

Necrotongue

Pátá epizoda nebyla v žádném případě nudná, zato ve mně vyvolala souboj emocí. Na jednu stranu prošel příběh dalším zajímavým vývojem, který mě bavil, na stranu druhou to ovšem byla děsivá, nelogická slátanina, pro níž jsem chvílemi propadal zoufalství. Ale kdo ví, kdybych pocházel z jednoho z mnoha tyrolských horských údolí, asi by mi to všechno přišlo moc fajn. / Poučení: Hadička od fýzáku má mnohá využití. 3*- ()

Anderton

Rakúske Fargo vrcholí, dejú sa skutočne zaujímavé veci a tvorcovia popritom všetkom už definitívne rezignujú na elementárnu logiku. Povedzme, že prázdne nemocničné chodby sú už nevyhnutným klišé, avšak ak zmizne lekár aj pacient a nikoho ani nenapadne to riešiť, respektíve zavolať políciu, je to skrátka neospravedlniteľná dramaturgická chyba. Škoda, pretože zvyšok epizódy je určite nadpriemer. ()