Holčičky

(relácia)
Publicistický
Česko, 2022, 45 min

Život není, co chceš, ale co vydržíš - show pro holky s Agátou Hanychovou. (TV Barrandov)

Adiemus

Pokud sedmatřicetiletá "moderátorka" nazve pořad Holčičky, svědčí to o přetrvávající pubertě, ne-li o infantilitě. Ze zdravotních důvodů mi úplně stačí několikavteřinová upoutávka. ()

Detak

Jako tohle byl opravdu zážitek. Dost jsem se zasmál, člověka potěší vidět, že i ostatním něco nejde. A co všechno jsem se dozvěděl, no, to jsem koukal :-) ()

Amalberga odpad!

"Život není, co chceš, ale co vydržíš." Hlavní motto této show, které dává ještě větší smysl, když ho aplikujeme na "Holčičky". Upřímně o tuhle show nikdo nechtěl, zvlášť po fiasku Agáta Jaromíra Soukupa. Zajímalo by mě, kdo je cílová skupina pro Agátin pořad, jehož grafická úprava a natáčecí set vypadají jako kdyby se zasekly někde v první polovině 2010s, protože konkurenční kanály mají spoustu lepších lifestylových pořadů se schopnějšími moderátorkami. A kdo se vydrží dokoukat celou epizodu, to by mě zajímalo, protože víc než pár minut vrcholné trapnosti jsem nedala. P. S. Označení "holčičky" pro divačky pořadu mi přijde přinejmenším derogativní. ()

elma

Je to fajn a odpad dávají lidé co nemají rádi Agátu nebo Soukupa. Ale v tomto případě tito lidé tu nemají co dělat a nejsou to korektní recenze. Jelikož je to fakt fajn. A o 50% lepší jak Agáta se Soukupem dohromady co měli pořad. To bylo hodně trapný. A bylo vidět, že se Agáta cítí trapně. Tohle jí sedne. Soukup je divný komentátor, jako televizní partner je stejně divný jako moderátor svých pořadů. Musíte si na něj zvyknout. ON má podivný projev. A nechce se mu jít do nějakého kurzu či školy, kde by ho to naučili. Njn, tak alespoň to Agáta zvedne. ()