Profesionální zloděj dostane horký tip na loupež přímořské sídlo bilionáře, ale uprostřed práce je vyrušen samotným majitelem a dokonce okraden o milovaný prsten od své nové lásky. Netušil totiž, že se setká s podvodníkem a prsten se snaží získat za každou cenu. (oficiálny text distribútora)

blackJag

Lawrence je přesně ten typ komika, který by toho měl co nejdřív nechat. Důvod? Není vtipný. Filmy, ve kterých hraje, by byly o tolik snesitelnější, kdyby v nich Lawrence jen normálně účinkoval a nekřenil se jak hovado. Konkrétně tato věc je potom i obsahově velká nuda, DeVito to sám nezachrání a za Lawrence jde udělit maximálně minusové body. 40% ()

Bauer

Takže, co to tu máme? Zloděj dostane prsten od své nové lásky. Potom jde vykrást sídlo bilionáře, kde ho bilionář nachytá a přímo před očima policajtů veme zlodějovi prsten, že je jeho. Zloděj musí prsten získat za každou cenu zpět kvůli své lásce a ještě ke všemu má možnost ukrást mnohem více, čemuž možná dává přednost i před prstenem. Jednoduché, prosté, dementní a docela i zabavné. Martin Lawrence dokáže hrát ve filmech jako jsou třeba Mizerové, kde jde o zábavu non-stop a kde je i akce. Potom si zahraje ve stupiditě jako je Černý rytiř. Kam ale zařadit tento film? Asi někam mezi Mizery a Černýho rytíře. Prostě průměrná komedie, která dokáže pobavit jen, když se vypne mozek. Lawrence je především komik a terpve až potom herec a v tomto snímku to dokazuje oboje. Danny DeVito, to je jen malý sympatický skřet, jehož výkon je snad vždy skvělý. Velmi mně překvapil William Fichtner, který v roli detektiva, jenž má psy trpícimi větry, tak mně vskutku hodně pobavil. Musím taky zmínit výbornou hip hopovou hudbu. Zdařila komedie a pro mně osobně je to spíše 3,5*. ()

janececek

Námět zněl zajímavě a duo Lawrence DeVito obzvlášť. Proč z toho tedy vznikla tak prostoduchá komedie? Jestli vůbec lze v tomto případě hovořit o komedii... Herci se sice snažili, ale prachbídnej scénář jim nedal vůbec žádný prostor, vše mi vyznívalo jenom jako plkání do prázdna. Žádná zapamatovatelná hláška, scéna, nic. Škoda, téhle “komedii“ jsem zkrátka na chuť nepřišel. 30% ()

Džejkop

Ne že bych se vyloženě nudil, vlastně jsem se i docela smál, ale je to naprostá absurdita. Vyloženě mě naštval ten pitomý, přiteplený rádoby detektiv se třemi biščonky. Tenhleten prapodivný vyšetřovatel mě natolik prudil, že strhávám hodnocení o nějakých patnáct procent. A další věc. Jestli se v Americe, takhle beztrestně a snadno krade ve velkém, tak pak jsem jenom rád, že tam nebydlím. ()

Haymar

Už samotnej nápad, dát v jednom filmu dohromady tak rozdílné duo komiků, je hodně ujetej (ale vtipnej). Co horšího se může stát, vás nijak zvlášť nenadchne ale ani neurazí (je-li vám blízký humor pánů Lawrence i DeVita - což je i můj případ), všichni ostatní nechť si 1* uberou! ()

• Skladatel Marc Shaiman řekl magazínu Playbill, že pracovat na tomto filmu, pro něho byla nejhorší práce kterou zažil. (Pumiiix)