Spisovatel o Vánocích vyklízí rodný dům a seznámí se přitom se ženou, která hledá svoji biologickou matku. Odhalí starý deník dávná tajemství a vnese jim do života lásku? (Netflix)

chrispe

Obsahuje SPOILERY!! Tři čtyři tři čtyři... já nevím. První třetina vypadala slibně a já fakt čekala něco víc, než romantickou čalamádu se spoustou berliček, do očí bijících kravin a nelogických výkřiků do tmy, která se z toho stala (a ten řeknižeměnemiluješ rozhovor byl asi nejhorší - její adoptivní rodiče pro ni nejsou jistota, ale snoubenec jo? Nechápu). Fakt škoda. Přiznám se, že na začátku jsem byla přesvědčená, že to budou sourozenci a že on je nepřiznanej gay. :D Každopádně se nedivím těm, kteří tu píšou, že se koukají jen kvůli hezké tvářičce Justina Hartleyho (já ho mám zafixovanýho v rolích přiblblýho hezounka - asi fakt budu muset konečně zkouknout This is us, viděla jsem jen první díl a MOC se mi líbil) a i Barrett Doss měla něco do sebe (zejména v první půlce). Takže... pokud od toho člověk nečeká nic víc, je to příjemný romantický film (se všemi nešvary) zasazený do období Vánoc. Nic víc, nic míň. Takže... tři čtyři tři čtyři... já vám nevím. Potřebuju 3,5* ()

Marze

Pěkná charakterová skica o dvou ztracených duších, které zjistí, že si chybí. Kategorie plynulá zábava pro beznadějné romatiky a meditující lidi. O věcech, díky nimž jsme takoví, jací jsme. Je to jedno z lepších vánočníchromantických dramat. Je tu dost důležitých přísad k zahřátí. Jak drama tak romance fungují. Tento film si najde své široké publikum. ()

Stanislaus

Noelin deník coby další z řady vánočních filmů je v rámci romantické linie těžce předvídatelným a tuctovým zástupcem svého žánru, nicméně obsahuje i další témata - vyrovnávání se se ztrátou a minulostí, či hledání svých kořenů - takže nepůsobí tak moc prvoplánově. Herecké obsazení bylo vesměs sympatické, zároveň chválím jistou nedořečenost v pátrání Ellie po její matce. ()

rikitiki

Ano, tomuhle se říká vánoční romantický film. Naštěstí ale není ta romantika příliš sladce ulepená a herci sice nejsou krásní, ale jsou sympatičtí. K pečení nebo balení dárků – dobrý. ()

Jenda

Na tenhle typ vánočního filmu překvapivě nestupidní a ne až tak nudný. Poměrně nekonfliktní děj se slabším koncem. ()

Aljak

Aj keď film pôsobí na prvý pohľad klišovito, tak na moje prekvapenie bol napokon celkom vydarený. Asi každému bolo jasné, že Jake a Rachel napokon skončia spolu (iné sa ani nečakalo), ale odhliadnuc od toho bola celá línia tohto príbehu vcelku pútavá a dejovo atraktívna. Veľkým plus boli aj samotné charaktery postáv a fajn dialógy, ktoré tomu pridali na kvalite. Takže napokon milé prekvapenie, za ktoré dám pokojne silnejšie 3* ()

vydumnica

The Noel Diary je niečo medzi Hallmarkom a Nicolasom Sparksom. Ruku na srdce, pozreté len a len kvôli Justinovi😉 z mojho najobľúbenejšieho seriálu na svete This Is Us. Len vo filme by bol tak dobre vyzerajúci chlap sám a ešte k tomu na Vianoce! Môj manžel povedal, že to bol najslabší film, aký kedy videl. Keď len porovnám s vianočnými filmami, aké sa najnovšie nakrúcajú, toto bolo ešte práveže celkom dobré. Z tohtoročných dovolím si tvrdiť je The Noel Diary oveľa lepší film ako Falling for Christmas s Lindsay Lohan. Justin Hartley by si zaslúžil nejakú veľkú filmovú rolu, no aj v takýchto projektoch musí niekto hrať a on je aspoň zárukou, že si diváci ten film vôbec všimnú. Celkom potešila aj Bonnie Bedelia z Parenthood. ()

Pajky3

Je to tady, čas na vánoční filmy nastal, i když u Noel Diary jsou Vánoce překvapivě na pozadí. Hlavní hrdina Jake (Hartley z This is Us) se vyrovnává s minulostí ve vlastní rodině a přitom pomáhá cizince Rachel (Doss ze Station 19) najít stopy k její vlastní rodině. A zatímco Jake je sympaťák a snadno si ho oblíbíte, tak jeho protějšek Rachel se chová podivně (vytáčí mě, že tvrdí, že přečetla celou knihu během pár hodin). Celkově to byl docela příjemný film, ale ten konec byl slabší. ()

lykan9

Noelin deník je příjemnou romantickou road movie se sympatickými herci, které kazí dojem až úplný závěr. Je to dokonce jedna z mála romantických komedií, u které mě nebude vadit, vidět jí jednou v budoucnu znova. Mimo to Justin Hartley předvedl výborný výkon a přál bych mu mnohem zářnější kariéru. ()

Ant_Antony

Klišé střídá klišé, půlku dialogů člověk odhadne dopředu - o konci samozřejmě nemluvím... Co film hodně sráží dolů jsou malicherné blbůstky, které bijí do očí - třeba přespání v nenastartovaném autě uprostřed lesa v tuhé zimě, či vystavení ruky za jízdy z okýnka ve "vánici", chlapi zdobí Vánoční steomek u krbu a ženu nechají čekat ve vymrzlém autě (a netvrďte mi, že si tam topila, když neběží motor) no q to nemluvím o současných trendech, kdy hrdinka ovládá nejméně pět světových jazyků, nejí maso a zrovna dostala nabídku na práci v OSN - jo a podvádí snoubence... Od Vánočních "romcom" nic nečekám, jen alespoň trochu soudnosti... ()

barteca

Kdyby to nebylo tak polopatické a nemělo to logické lapsy, bylo by to docela fajn. Scénář psal asi nezadaný chlap, jo , je to tak. Pro Justina Hartleyho mám slabost z časů This is us. ()

Katie88

Nápad podívat se na nějakou "ne tak hloupou" vánoční romantiku opět selhal. Nuda nuda střídá klišé a opět nuda. Obsaďte toho Justina do něčeho pořádnýho! ()

BOURQUE

V tomto prípade Vianočné obdobie slúži spíš ako nástroj pre vytvorenie prostredia, do ktorého je daný priebeh premiestnený. V porovnaní s inými podobnými Netflix filmami, ktoré v danej tematiky vyšli v poslednom období, sa jedná o ľahko lepší výsledok. Záver romantický, ale nie celkom vypracovaný. Osobné hodnotenie: 66% (**)  ()

Olík

Dejte mi chvilku, pro jistotu se ještě jednou podívám……tak ne, opravdu to není Prima Love, ale Netflix. Tady jakožto představitel bílého heterosexuálního neromantického muže opravdu nemám dál co komentovat……hlavně, že se mají rádi a nikomu se nic nestalo. ()

haWranka

Začátek vypadal nadějně, dramatická linka mě zajímala. Pak se to ale začalo lámat v romanťárnu a na konci dech docházel. Škoda jen, že vlastně to, o čem celý film byl, vyšumělo do ztracena. Hlavní dvojka byla celkem fajn. Je to takový ten film, který chvílemi zaujme, ale za měsíc si na něj nevzpomenete. ()

E lan

A tak že jsou Vánoce… Jinak by tohle pitomoučké dílko bylo maximálně na **. Unylí herci, nudný příběh a těžko uvěřitelné emoce. Ale o Vánocích se to dá. ()

sulda007

Na Netflix oddychovku to docela slo, nekoukam na to pro intelektualni stimulaci, ale jak rikal typek ve filmu, konec je nejtezsi napsat dobre:)) ()

Shitonit

Jako přes tradiční klišé, se jedná o velmi leskle nalakovanou klasickou kostru... Seznamka s postavama, kdy jeden je pisálek, následuje trocha trágy jakože smrt matky kterou pisálek stejně léta neviděl, dále postupujeme přes letmé ojasnění historije pisálkova lajfu kdy je nám do příběhu vsazena poločerná Miluška hledajíc teda ten deník. žejo..  následně lízneme naději zabalenou vánocema, takový to váhání, klasika cesta, vánice, nemůžeme dál tak zůstaneme v hotelu skryti před vánicí, takže jasná píchačka, žejo, jenže pisálek udrží koule a péro v klidu a poločerná Miluška si místo láskyplného svodu čte pisálkův román... no takže cestujeme dál, tu a tamto, a bum další hotel, kde se patrně teda už jebe. Takže hepáč, jenže Miluška zdrhne a já su nasrané, ale v klidu, páč tuším že ten hepáč dorazí později ba snad až na konec, pak  další setkávačka, ještě jedno zamávání divákovým osrdečníkem, Miluška opět zaprudí, toto jest následováno totální ztrátou naděje lásky pisálkově, čímžto já pořád vím, že ten vánoční hepáč prostě Musí přijít... no a nakonec bum, je to tady, hepáč s Golijí kterou teda chci, poločerná Miluška s vyžehlenejma kudrlinkama se navždy odevzdá a Pisálek patrně doufám napíše další deník, já su spoko a vrhám se na další vánočkovou slátaninu. M.ůj T.y..smutku.. :-). ()