Reklama

Reklama

Alibi na mieru 2

  • Česko Alibi na klíč: Den D (viac)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Keď Greg zavesil podnikanie so zabezpečovaním alibi všetkého druhu na klinec a sľúbil svojej priateľke Flo (Élodie Fontan), že jej už nikdy nebude klamať, jeho život upadol do príjemnej rutiny. Vlastne sa stal až trochu nudným, ale nie nadlho. Všetko sa začína komplikovať, keď sa Greg rozhodne požiadať svoju vyvolenú o ruku. Flo a jeho budúci svokrovci by radi spoznali Gregových rodičov, lenže jeho otec je tak trochu kriminálnik a mama zase hviezda erotických filmov a k tomu neznesiteľná hysterka. Navyše sú rozvedení a navzájom sa neznášajú. Greg sa obáva, že táto „vražedná“ kombinácia môže zničiť celú svadbu. Neostáva mu preto nič iné, než opäť otvoriť agentúru Alibi na mieru a nájsť si ako posledné alibi reprezentatívnejších falošných rodičov. Situácia je zachránená, avšak len dovtedy, kým sa na svadbe neobjavia tí skutoční. Greg spanikári, rýchlo si najme falošnú nevestu a usporiada pre rodičov druhú svadbu v dome u susedov. Pavučina lží, do ktorej sa postupne čoraz viac zamotáva, strhne lavínu šialených udalostí, trapasov a prekvapivých zvratov. A hlavne nespútaného, bláznivého humoru, ktorý divákov nenechá si vydýchnuť. Pripravte si bránice, začína sa najdivokejšia komediálna jazda tohto roka! (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (66)

Zagros 

všetky recenzie používateľa

Po zábavné jedničce jsme si pustili i dvojku a bylo to stejně dobré. Prakticky to na ní navázalo jak dějově, tak druhem humoru. Ztřeštěná komedie pokračovala. Nešlo v ní ani tak o děj, jako spíš o sled šílených scének. Některé byly perfektní, některé jen dobré a občas nic moc. Naštěstí vyložené trapného nebylo moc. Vyhnulo se to tradičnímu sešupu druhých dílů, což je pochvala sama o sobě. Opět dávám fajn tři hvězdy za pohodový večer u nenáročné komedie. ()

Olík 

všetky recenzie používateľa

Alibi na klíč rovná se pro mne jedna z nejlepších komedií poslední doby. Alibi na klíč: Den D……no, po opravdu zdařilé jedničce jsem čekal trochu víc. Philippe Lacheau a jeho kumpáni to opět zamotaly na jedničku s hvězdičkou a dokonce mi přišlo, že ještě sešlápli plyn, co se akce týče, jen si dost často spletli jednoduchý humor s tím laciným a taky hluchých míst bylo víc, než bych si představoval. Ale jinak jsem se bavil jako vždy….tahle groupe to sprostě umí a jestli se někdo může nazývat současnými králi nenáročné komedie, tak minimálně v Evropě to jsou právě oni. ()

Reklama

BarryLyndon 

všetky recenzie používateľa

Na všechny filmy party okolo Philippa Lacheau se těším víc, než na komedie hollywoodské produkce. Mají lehkost, nápaditost, skvělé filmové scénické citace a výbornou screen presence všech 4 úvodních protagonistů.  Zpočátku se to trochu příběhově hledalo a jsou zábavné spíše jednotlivé scénky, ale ke konci si to začne sedat jako prdel na hrnec s naprosto úžasným finále a boží akční scénou, kterou poznáte až jí uvidíte. Velký plus je, že si to nepomáhá vyšeptanými francouzskými hvězdami. Kéž by něco podobně lehkého a nápaditého natočil někdo u nás místo prcacích komedií o nevěře. Tohle je vtipný, lehký, má to uměleckou hodnotu a kinabby to věřím naplnilo úplně stejně jako Langmajer v roli děvkaře. 9/10 ()

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Sequely zvyknú parazitovať na úspešných prvých dieloch, a tak je tu vždy obava, či to vôbec bude stáť za to. Námet Alibi.com mal však dosť dobrý potenciál, a tak sa na tomto podklade dalo v pohode natočiť aj vydarené pokračovanie. Áno, celé sa to síce točí okolo svadby, ktorá je komplet celá zmanipulovaná, a vďaka pribúdajúcim komplikáciám sa všetko o to viac komplikuje. Opäť skvelé postavy, svojský humor, vtipné scénky, aj keď miestami zbytočne prepálené a teatrálne. Ale inak skvelé, dokonca by som povedal, že lepšie ako "jednotka". 4* ()

iXtr3m3 

všetky recenzie používateľa

Objektívno-subjektívne a subjektívno-objektívne slabšie ako prvá časť, ale... ALE napriek tomu to stačí na plnú palbu. Lacheau a jeho parta jednoducho asi nikdy nesklamú v najväčších značkách. Aj ich slabší pokus je o ťažké levely pred akoukoľvek celosvetovou konkurenciou, čo znamená že ich parta je jednoducho v poslednej desaťročnici a už aj niečo navyše jednoducho bezkonkurenčná a je jedno, aká krajina sa do zrovnávania vyberie. Neskutočný "nářez", čo sa týka náhodných "posraní" aktuálnej situácie (rozumej nečakané komplikácie). Síce sme nedostali ako v prvej časti pomrknutia na svetoznáme filmy, ale to si už asi vystrieľali v prvej časti a hlavne v Badmanovi. Takže moji milí. Kto nepozná túto partu, tak poďme smerom k ich začiatkom až do súčastnosti a zhliadnuť každú ich komédiu a to bez výnimky, pretože je to veru pecka pecková. Teraz poprosím druhú časť buď Nickyho Larsona, alebo Badmana, prípadne tretiu časť Babysitting. ()

Galéria (12)

Zaujímavosti (1)

  • Natáčalo sa v parížskom regióne, pričom tri dni sa natáčalo aj v Maroku. Natáčanie prebiehalo od 13. mája 2022 do 23. júla 2022. (Arsenal83)

Reklama

Reklama