Hrajú
Jophi Ries
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Giulio Ricciarelli
Taliansko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Peter Sattmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jochen Horst
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Krycí jméno: Jaguár (2021) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Julia Richter
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Juraj Kukura
Československo
Najlepšie seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Straty a nálezy (1974) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Xenia Seeberg
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ivo Vrzal-Wiegand
Československo
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Rainer Strecker
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosel Zech
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
David Bunners
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Frank Giering
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Gerhard Olschewski
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Markus Majowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gerd Silberbauer
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Vincent Wong
Jamajka
Najlepšie seriály:
Lietajúci cirkus Montyho Pythona (1969) (seriál)
Mind Your Language (1977) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Robert Giggenbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Annekathrin Bürger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolf-Dietrich Sprenger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)