Záznam z koncertu Pavel Vítek 60 ve Velkém sálu Paláce Lucerna. Show bude doprovázet velký orchestr se smyčcovým tělesem pod vedením Šimona Marka (Unique Quartet) a taneční skupina v choreografii Tomáše Smičky. (Česká televize)

Tryskomyš

Absolutně špičkový koncert. Něco tak pěkného jsem nečekala. Ale jak také jinak, když Pavel má skvělé písničky. Mile mě také překvapil duet se Sabinkou Rojkovou. Nevěděla jsem, že zpívá. ()

Rockerman

Dost dobře nechápu, proč takovému "béčkovému" zpěvákovi je věnována taková pozornost. Určitě existuje spousta lepších, kteří by si to zasloužili víc. Jediná hvězda za energií překypujícího devadesátníka Josefa Zímu. ()

ostravak30

Pavel Vítek je jeden z lidí v showbyznysu, u kterých nevěřím, že už mají tolik roků. 60? Vážně? On snad nestárne. A navíc neustále působí strašně pozitivním a sympatickým dojmem. Také se neřeší žádné jeho skandály, partnerský život je stabilní a bulvár tak nemá zrovna o čem psát. Zazněly jeho největší hity, také záznamy z minulosti, čímž rozhodně překvapil a potěšil. Stejně jako výběrem hostů. Je to docela odvaha, ale krásná, pozvat si třeba Josefa Zímu. Velmi se mi líbí jeho, ne už úplně nový, projekt 4 Tenoři. I když se P. V. snažil být aktivní, pohybovat po pódiu a skákat jako za mlada, není to už ono, je to znát, ale nutno dodat, že i tak má můj veliký obdiv. Je to jeden z nejskromnějších a nejusměvavějších lidí v českém rybníčku slávy. ()

otík

Nejsem fanoušek Pavla Vítka, ale koncert musím hodnotit jako povedený. Z účinkujících sálá energie, radost z účasti na Pavlově oslavě a hlavní oslavenec do svého zpěvu dává všechno. Já mám ovšem s jeho projevem VELKÝ problém. Prostě mi nesedí, nechci poukazovat na jeho orientaci, do té je mi kulové, ale já se na něj prostě nemůžu dívat. Zpívá dobře, ale ten vizuál je strašný. Přes všechny výtky jsem si ale koncert užil i díky velkému množství hostů. ()