V Křišťálové zátoce je vyhlášen zákaz vycházení. Velma nemá na výběr a musí strávit noc s podivíny... a Fredem. Daphne učiní nový objev. (HBO Max)

molcan2 odpad!

Je nesmierne zrejmé, že tento seriál píše partia ľudí, ktorí nikdy neboli v blízkosti tínedžerov, a v tejto epizóde sa to ešte viac prejavilo. Celá charakteristika "detí z kapely" je jednoducho naozaj divná a tak trochu urážlivá pre všetky deti z kapely, či už súčasné alebo bývalé. Doslova nikto sa nechová ako oni, či už sú to deti z kapely alebo len obyčajní tínedžeri. Fredova charakteristika sa tiež ešte zhoršila, teraz je už len urážlivým zobrazením toho, čo si konzervatívci myslia, že je "mužský feminista". Najhoršie je, že tento seriál je komédia a táto epizóda ma ani raz nerozosmiala. Nepozerajte tento odpad. ()

Pepe_cz123

Tak tato epizoda Velmy. Je asi ta nejlepší. Ale jinak je to furt to neskutečný lejno co se tahne celym seriálem. A nebude tu hodně pozitiv spíše negativ. Začnu pozitivy a to je že se mi docela líbí ta zápletka toho příběhu že nikdo nemůže jít ven a právě vzhledem ktomu zw se uz i rozjizdi to patrání, tak oni ven potrebují i skrz jidlo protoze doma mají teenagery ze školni hudební kapely. To je jedine pozitivum včetně animace která pusobí docela fajn. Jinak to úplně zakopává design postav, provedení, a chovaní postav ( ano Fred mě furt neskutecně sere) ale jimak taková zápletka v poho. A to nemluvím o tom jestě jak kazdý začatel epky začína jako vytazen odnikud. A tahle epka nrní vyjímkouBohužel ( nebo spíše u Velmy bohudík) dávám 3/10 ()