V roku 2002 sa počas halloweenskej noci štyri deti hrajú hru M.A.S.H., pri ktorej zapisujú, ako bude vyzerať ich život o 20 rokov. O dvadsať rokov neskôr sa počas halloweenskej noci opäť stretávajú a všetko začína nasvedčovať tomu, že sa všetko, čo napísali do hry, stalo realitou. Problémom je to, že do knihy napísali aj to, akým spôsobom zomrú, čo sa im čoskoro stane osudným. (Marceloo)

Marceloo

V roku 2002 sa počas halloweenskej noci štyri deti hrajú hru M.A.S.H., pri ktorej zapisujú, ako bude vyzerať ich život o 20 rokov. O dvadsať rokov neskôr sa počas halloweenskej noci opäť stretávajú a všetko začína nasvedčovať tomu, že sa všetko, čo napísali do hry, stalo realitou. Problémom je to, že do knihy napísali aj to, akým spôsobom zomrú, čo sa im čoskoro stane osudným. - V dnešnej dobe, kedy je už mainstreamová komédia kvôli rôznym aktivistom, ktorí by najradšej zničili všetko, čo luďom dokáže vyčariť úsmev na tvári, dá sa povedať mŕtva, sa už podla mňa ani neoplatí točiť filmy ako tento. Všetky pokusy o vtip sú kvôli korektnosti úplne k ničomu, a tak sa títo komici, z ktorých ma niektorí ešte pár rokov dozadu velmi bavili, len potácajú z jednej scény do druhej a je vidieť, že tam sú len kvôli paychecku. Dokonca by som povedal, že deti v úvode zahrali lepšie, než dospelí v celom filme. Keby to malo aspoň trochu sviatočnú atmosféru, ale aj tá tu úplne chýba, takže ide o výrazné sklamanie. ()