I'm Totally Fine

silentname

"I'm Totally Fine" by som zaradil medzi filmy, ktoré mi presne zapasujú do môjho komediálneho vkusu. Je to niečo iné, nesnaží sa to ísť podľa typických amerických šablón a vyvrcholí to k niečomu, čo by som vôbec nečakal. Nemôžem povedať, že by sme tu mali úplne origiálny koncept... koniec koncov príbeh mimozemšťana, ktorý na seba vezme podobu blízkej zosnulej osoby sme tu už mali, no tento film má v sebe niekoľko zaujímavých zvratov, ktoré ho jemne odlišujú od ostatných. Natalie Morales ma neskutočne zabávala v role Jennifer a ako potrebovala pre svoj pobyt na Zemi dostatok oleja. A okrem toho zoberie ešte energiu zo všetkého čo šlape na batérie. Takže mobily... majte sa na pozore. No má to rovnako aj silné srdečné momentky, pretože naša bytosť má okrem iného aj spomienky osoby, ktorej podobu vlastní. A vďaka tomu je tu niekoľko skvelých momentiek, kde som silne uvažoval ako to celé môže dopadnúť, prípadne či všetko nebolo trošku inak ako sa nám najprv prezentovalo. Pre mňa skvelý film s dobrým posolstvom a dvomi skvelými hlavnými hrdinkami, ktoré som si užíval po celú dobu. Takéto filmy mi treba do života. Hodnotenie: B+ ()