Edel a Starcková

• Nemecko Edel & Starck (viac)
Nemecko, (2002–2005), 38 h 8 min (Minutáž: 44 min)

Hudba:

Thomas Klemm

Christoph M. Ohrt, Rebecca Immanuel, Christian Tramitz, Ursula Buschhorn, Dorkas Kiefer, Dirk Martens, Ivan Desny, Barbara Demmer, Marius Fischer (viac)

Seriál produkce Sat 1 z atraktivního právnického prostředí Berlína ve stylu Ally McBeal. Ústřední dvojice, advokáti Felix Edel a Sandra Starcková sdílejí právnickou firmu, v níž představují vzájemné protiklady, které se však - jak jinak - také velmi přitahují. (KockaMicka)

hirnlego

No jo - Edel - taky jeden z hereckých xichtů, které mě v pubertě na nějaký čas zaujaly - tak za něj ta druhá *, ať nežeru...jinak ale opravdu nic moc - a spíš nic než moc... ()

Gemini

Nijak hanlivě míněno tuctový komediální seriál z německé televizní produkce. Pokud jste někdy viděli Měsíční Svit, tak si to přehoďte z detektivní kanceláře do advokátní, uberte trochu té přirozené pohodovosti mladého Willise a Shepardky, místo toho započítejte trochu toho lidového humoru (jako klienta-bodrého sedláka, a spor o plemenné kvalita býka), a máte to. Narozdíl od spousty jiných počinů z dílny našich německých nepřátel neurazí, ale nemá ani čím zaujmout. 50% ()