Fotbalové devadesátky

(relácia)
všetky plagáty
Športový / Zábavný
Česko, 2022

Žádná retro vlna, ale rovnou příboj oživených vzpomínek. Seriál, který mapuje cestu sportu deset let po pádu komunismu. Ukazuje, jak se z kopané stává fotbal. (Stream.cz)

Enšpígl

No ty vole, ono to tady je, paráda. Pořadem provazí SIgi a Šmíca a ač mé srdce patří zelenobílým klokanům a frajerům z Realu Madrid, musím říct že tohle je absolutní špica.  Sigi se Šmícou vzpomínaj na starý dobrý devadesátky, kdy svět byl ještě v pořádku, svobodný, a život byl jedna velká krasojízda plná chlastu, ženskejch, moh si říct co si myslíš, atd. atd a přesně to všechno cítím z kluků, když vypráví neskutečně vtipný historky z fotbalové dění v devadesátkách, kde se chlastalo, jak to tenkrát chodilo v kabinách sparty a slávky, zmínění kultovní podniky - discoland, srdíčka :-)), atd. . nejlepší období co jsem mohl jako mladej zažít a jak vidno nejen já. Kdo nezažil možná ani nebude věřit. SIgi se Šmícou absolutní pohodáři, který mě totálně uvedli do dvou jiných stavů - naprosté pohody a vzpomínek na devádesátky, nejkrásnější doby. Jo a rád bych věděl něco víc o "klubu prase" ve Spartě, ale chápu že to by asi Pavel Nedvěd a spol nebyli moc nadšený :)))) ()