Světlo pro Světlušku 2022

(relácia)
všetky plagáty
Hudobný
Česko, 2022, 80 min

Charitativní večer na podporu nevidomých z prostor Staré čistírny odpadních vod v Bubenči... Pozvání Světlušky do unikátních prostor Staré čistírny odpadních vod v Bubenči také letos přijala řada účinkujících. Spolu s žáky Školy Jaroslava Ježka, členy Kühnova dětského sboru, žáky ZŠ pro zrakově postižené na Náměstí míru v Praze a dalšími nevidomými zpěváky a muzikanty vystoupí Jiří Korn, Dasha, Vlasta Redl, Michal Horák, Nikita Machytková, En.dru a další, aby společně pomohli získat finanční pomoc pro nevidomé. Moderátoři večera Veronika Khek Kubařová a Karel Kovy Kovář uvedou také tři reportáže o tom, jak a kde Světluška pomáhá. (Česká televize)

fabecc1222

Klasická dobročinná akce, kde je na prvním místě samotný akt, ale z hlediska televizního nelze opomenout, že celou dobu živého přenosu byli problémy s obrazem (naskakovali různé barevné filtry) a i se zvukem (špatné ozvučení mikrofonů). Vystoupení mě tento rok také moc nezaujala. Chválím samotnou podstatu akce, ale její provedení mě letos příliš nezaujalo. ()

DAJAAAA

Nic proti dobročinnosti,ale nějak se mi nechce věřit,po zkušenostech s prolhanou ČT,neziskovkami atd., že ty peníze aspoň z větší části přijdou do těch správných rukou. Jestli je cestou někdo nezbali ve svůj prospěch. ()