Frankfurt trpí horkami a jako naschvál, právě teď nefunguje i odvoz odpadu. Ten se hromadí na ulicích a krysy se pomalu dostávají do domů, restaurací, a dokonce i nemocnic. Frank Dabrock z oddělení boje proti škůdcům se snaží objevit jejich hlavní sídlo, protože krysy s největší pravděpodobností přenášejí i smrtící virus. Po antiséru pátrá mladá medička Katrin, jejíž sestra se už virusem nakazila... (oficiálny text distribútora)

Macik

On by to nebyl zas tak špatnej film,kdyby neměl tak stupidní,ale skutečně stupidní scénář...Bylo to až nesnesitelné a už od půlky jsem se modlil aby byl konec.Jediný důvod proč jsem to vydržel byl Mirek Táborský,páč byl jedinej kterej se mi v celým filmu líbil.Nutno vlastně podotknout,že jsem se na to díval jen kvůli němu...;-) ()

monolog odpad!

Film byl sračka, ale zajímalo by mě, jestli je to natočený podle románu Krysy od Jamese Herberta. Ten byl skvělej, napsanej někdy v sedmdesátých letech v Anglii. ale tohle bylo jako každej německej pokus o horor. A to, že je to ještě s českou koprodukcí mě naštvalo nejvíc. Místo aby dali peníze do nějakýho normálního pořádnýho snímku, tak je dávaj do sraček jako je tohle a Česká spojka apod. Pravda, až tak špatný film by to nebyl, nebýt toho scénáře. Jenže, a opravte mě, pokud se náhodou tentokrát mýlím, není přeci jen v inteligentní civilizované společnosti scénář tím nejdůležitějším, co na filmu je? Hned za scénářem jsou herecký výkony a potom režie. A ani jedno tu bohužel není v míře ani větší než nic, ani větší než něco. ()

PetrPan2 odpad!

Němci neuměj točit dokonce ani béčka... zatímco americký béčka jsou blbý až sou krásný a člověk se u nich zasměje, ty německý sou prostě jen blbý a otravný... Táborský byl sice fajn, ale film jako celek mě tak děsně znechutil, že ani Míra to nedokázal zachránit. ()