Pod obvazy 2

(TV film)
  • USA Under Wraps 2

Amy a její přátelé musí pomoci mumii Haroldovi a Rose. (Disney Channel)

oveckaoa

Tenhle díl vznikl jen proto, aby si homosexuální  menšina řekla, že má i vlastní film kde figurují dva chlápci co se mají rádi  jelikož ta tlačenka je neskutečná. Zhruba každou půl hodinu přijde narážka na to, že se její táta vdává/žení s jiným chlapem (lidi nejsou debilní oni to pochopí na poprvé  nemusíme to do nich hustit pořád). Na konci , aby to režisér ještě vysvětlil řekne tam věty ve stylu v dřívějších dobách by nám svatbu nikdo nepovolil dříve  by láska mezi dvěma muži byla tabu. nyní můžeme mít svatbu kde  chceme. Ohledně filmu je to velmi špatné kdesi z prdele  vyhrabaly mumii , která šla po Haroldově ženě tak se vrací , aby ji získala zpět  děcka mezitím ten připosraný z jedničky točí strašidelné videa ta holka mu to stříhá a ten třetí je tam do počtu a sere ho to. Ačkoliv ho to sere 3/4 filmu nedělá nic , aby je zaujal a jen tam stojí nebo sedí a čumí až na konci řekne, že ho to sere a naráz se vše v dobré obrátí. Scénář a nějakou logiku to ani nemá já  vím , že rodinné filmy jsou blbé, ale tohle je taková souhra náhod až to pěkně není. Děcka dojdou  do muzea řeknou, že tam něco vezou hlídač řekne , že o ničem neví přesto je pustí kamery tam nikde nejsou tak oživí dvě mumie nahradí je maketami, které by od skutečných mumií poznal snad i úplný idiot (přesto jich dva idioti později nepoznají) a pohodička. Z druhého muzea mezitím zmizí jedna mumie a chlápek co tam dělal jí pomáhá a nikomu to nepřijde divné. V době sociálních sítě kde každý dává na internet kdejakou sračku chodí normálně mezi lidi a nikomu to nepřijde divné (tohle bylo i v jedničce, ale tady je to až absurdní). Ta holka později vymyslí takovou blbost, že nechá ty dvě mumie  dělat na svatbě kde jsou tisíce lidí ty dvě mumie popcorn a vatu  místo, aby je někde schovala tak Haroldovi unesou ženu on místo, aby se ji vydal hledat je jeden den úplně v klidu a neřeší to a radši se zde řeší rodinné pouta. Těch 20 procent dávám jen za ten taneční souboj a ten kostým čarodějky co měla ta holka a ty šaty co měla na konci .  Snad nevznikne i trojka. ()

loki3016 odpad!

toto bolo asi prvy krat co mi v detskom filme nevadili stvorpercentni a cele ta hneda omacka okolo nich. Vadil mi ten hnusny nepozeratelny film ktory bol tak zbytocny a trapny az som sa hambil ze som mu venoval necelu pol hodinku mojho zivota. ()