Hodinová manželka

• Brazília Esposa de Aluguel (viac)

Mládenec, který utíká před závazky, si najme herečku, aby mu hrála snoubenku. Chce totiž svojí matce splnit poslední přání a zabránit svému vydědění. (Netflix)

quokam

Originalni ptakovinka. Ustredni herec kvalitnim komedialnim herectvim zastinil svou partnerku, coz se casto v romantickych komediich nestava. Osobne jsem spokojen. ()

Thalin

Problém nastává už u ústřední dvojky, která působí sice komicky, ale ne v dobrém slova smyslu. Spíš trapně přehrávají, vztekají se jak haranti (Co tam místy předvádí údajný playboy, to je výkon dupajícího smrada, co nechce jíst zeleninu k obědu) a sakra... všichni tam pořád tak řvou! ()

Prubner

Škoda, není to úplně ono. Hlavní dvojice má spolu chemii, příběh je taky fajn, ale vadilo mi to expresivní ukřičené brazilské herectví a příliš rychlé tempo. Kdyby to natočil někdo jiný, kdo by zvolnil tempo a vedl by herce k decentnějším výkonům (klidně i ty stejné herce), byl bych spokojenější. ()

mia.com

Myslim, ze jihoamericke filmy uz si proste nebudu poustet. Opravdu mi jejich prehnane ujecene chovani leze na nervy. Navic by me zajimalo, kde tady byl ten zvrat. Slo to podle sablony jako vsechno ostatni. ()

Hapretor

Pro někoho asi zábavné - ale pro mě tedy ne ... ústřední dvojice mi byla nesympatická a celé mi to přišlo spíš než vtipné ... nudné a otravné ... ()