Mirkovi se rozpadne dlouholetý intimní vztah, což vyděsí především jeho kolegy. Jak teď bude v klidu režírovat? Nabízí se jedna možnost, jenže jiná, netušená, ji předběhne, a tak se napětí mezi převážně ženským osazenstvem Dobrého rána zase o trochu zvýší. Cyrilova prohlídka u proktologa neproběhne tak, jak předpokládal. U Mirka ale jeho náhlá indispozice nenajde slitování. Mirek hřímá, že za Ostravu, kde studio zatopila pověstná chemická břečka zvaná Pomáda, se vysílat bude za každou cenu. A tak se zoufalý Cyril musí spolehnout na rady kuchaře Slávka a nafukovací kruh. Mirek mezitím upustí páru a chce vyjít Cyrilovi alespoň částečně vstříc. Nakonec ale Radka musí vytáhnout svou pověstnou kápézetku, jinak by Cyril přenos nepřežil. (Česká televize)

fabecc1222

Zatim nejlepší díl, přitom paradone založený na sexuálních a fekálních narážkách, ale je vidět, že i s tímto tématem se dá potenciálně dobře pracovat, a ne jen prvoplánově prdět, zvracet apod, jak to dělají jiní tvůrci. Musim říct, že za chudáka Cyrila mě fakt fyzicky bolelo. Celkově ta hlavní trojka to zatím dost táhne, ostatní postavy spíš tak do počtu. Camea Lábuse a Jiráka opět k ničemu, aspoň Halina to v závěru potáhla. ()

Big Bear

Když už se neví jak zaujmout masy, šoupne se tam fekál. Laciné, jednoduché, ale části národa se to prostě tak líbí. Naštěstí to konec trochu zvednul. Pořád ale marně přemýšlím nad tím, jak to může mít takový ohlas. Kam jsme se to vlastně dostali? Část komentujících zde jásá nad tím sexismem co si ultrakorektní dnešní ČT dovolila dát veřejně do seriálu. Sexismem jehoš vrchol je pohlazení pásku! Sakra ti tedy měli gule a odvahu s tímhle jít do světa...  Tenhle seroš je prostě slabota. ()

misstake

Seriál od začátku zkoumá hranici vkusu a nekorektního humoru. Tady už ji pro mě příliš překročil. Ty dvě hvězdičky jsou jen za ty dva orálky. ()

mira007

Jako takhle, já se fakt chtěl pohoršovat nad tou sázkou na fekální humor, kdy se zase ve veřejnoprávní řeší něco s análním otvorem, tentokrát hemeroidy. Jak laciné, jak primitivní, ale ... já celou druhou polovinu brečel smíchy a za to že mne něco takhle rozsekalo musím dát hvězdy a za Jů a Heleho nadsadím 5*. ()

Olík

Tak trochu prdelní téma, ale proti gustu. Každopádně moje obavy, že jsem po první epizodě měl víc krotit své nadšení, se opět potvrdily. Sourozenci Ulrichovi a jejich Javory ve mne rozhodně zanechaly víc, než Cyrilovo hemeroidy nebo Radčina KáPéZétka a o to asi tvůrcům tak úplně nešlo. ()

jungewolf

Bezďák Luboš (R.Slovák), režisér Mirek (J.Kolařík), Radka (Z.Zlatohlávková,dříve Onufráková), Andrejka (S.Lewndowska) a hlavně Cyril (O.Kokorský) zase perlí : 4,5 - 5 * a 72 %. V tomhle dílu se mihli J.Lábus a O.Jirák (mluví postavičky Jú a Hele) a na závěr si střihla moc pěkný výstup H.Pawlowská ....  . ()