Spirit Halloween: The Movie

• USA Spirit Halloween (viac)

Traja chlapci sú už príliš starí na halloweenske koledovanie, takže sa rozhodnú tento sviatok osláviť novým spôsobom. Ich plánom je vlúpanie sa do nového obchodu Spirit Halloween. Tu na nich čaká nespočet príšer, ktorej počas tejto noci ožijú. (Marceloo)

Marceloo

Traja chlapci sú už príliš starí na halloweenske koledovanie, takže sa rozhodnú tento sviatok osláviť novým spôsobom. Ich plánom je vlúpanie sa do nového obchodu Spirit Halloween. Tu na nich čaká nespočet príšer, ktorej počas tejto noci ožijú. - Využiť film ako spôsob reklamy pred Halloweenom je cool nápad, ale prevedenie je v tomto prípade málo uspokojivé. Tvorcovia sa netaja tým, že ich inšpirovali staré detské horory od Amblin Entertainment, ale také detské kolektívy ako kedysi už je dnes takmer nemožné dať dokopy, takže aj keď sa chlapci snažia, velmi zábavné to nie je. Finále v obchode mi prišlo odfláknuté a nezaujímavé, takže celkovo je to na dĺžku 73 minút dosť prázdne a odporúčam radšej uprednostniť nejakú staršiu klasiku, ako napríklad necelých 80 minút dlhý The Monster Squad z 1987. ()

• Spirit Halloween je síť skutečná síť obchodů, které otevírají každý rok od srpna do října v USA a Kanadě. (Jardismo)