Prisoner's Daughter

Max (Brian Cox) je po 12 letech propuštěn z vězení. To je dobrá zpráva. Špatnou zprávou je, že má rakovinu slinivky a zbývá mu jen několik měsíců života. Podmínkou Maxovy milosrdné propustky je, aby bydlel u své odcizené dcery Maxine (Kate Beckinsale), s čímž ona i Max souhlasí jen neradi. Ačkoli Maxine pracuje v několika zaměstnáních, snaží se splácet hypotéku na svůj dům v Las Vegas a shánět léky na epilepsii pro svého syna Ezru (Christopher Convery). Nepomáhá jí ani Ezrův otec Tyler (Tyson Ritter), nezaměstnaný hudebník a mnohdy násilnický narkoman. Po příjezdu k dceři se Max pustí do opravy bytu, obvolává staré přátele, aby mu poskytli peníze, a učí Ezru, jak se bránit šikaně. Ale není po tolika letech zanedbávání už pozdě na nápravu? (mac000)

JohnSmith

Cox a Beckinsale nejsou vůbec špatní a závěr filmu byl dost drsný, ale jinak to nebylo nic extra a bylo to celkem předvídatelný. Jo a ten kluk, byl to kluk? ()

bourec

Je to takový ubrečený, vlastně i smutný. Ale kvůli dobrýmu obsazení je to i koukatelný.  Kvůli tomuhle samozřejmě tuhle rejži- sérku na milost nevezmu. Ale tři si zaslouží. 50%. ()

Dominik 261

Pekný a zároveň smutný príbeh. Od začiatku ma to chytilo a nepustilo až do konca. Silný príbeh, dobrá atmosféra, výborné herecké výkony a obsadenie v hlavných úlohách s Kate a Brianom. Po technickej stránke tiež veľmi fajn. Je to ten typ filmu, kde divák vie hneď, ako to asi skončí, ale to ničomu nevadí. Celkovo hodnotím na lepšie 4*. ()

Arsenal83

Chuderku Katarínu "Znovu v predaji" pred päťdesiatinami museli silno poštípať včely, lebo ako si sa nám v oblastí pier dost nafúkla, i obočie jej z toho úľaku vyťahalo hore. Film je drámou o vzťahu otca a dcéry, ktorý nie je dobrý, ale ako predpokladáme, ono sa to nejako vďaka smrteľnej chorobe uhladí. Akčný nie je v podstate okrem konca vôbec a thrillerová zložka je neviditeľná. Ten záver si možno bude väčšina divákov predstavovať inak. ()

sochoking

Film som chcel vidieť, pretože mám rád príbehy o chlapíkoch, ktorí si odpykali trest v base a chcú dať veci zase do poriadku, či začať od znovu s čistým štítom. Prisoner's Daughter  má dobrý príbeh, hoci už veľa krát obohraný, avšak nahovno scenár, ktorý snád napísal samotný Ezra (hlavný detský hrdina filmu). Film pôsobí veľmi naivne, miestami až smiešne a spolu s hromadou klišé scén má nádych telenovely. A ked si pri soundtracku zatvoríte oči, tak budete mať pocit, že pozeráte romantickú sračku. Takže ku koncu som sa už vykrúcal , aby som aspoň tie tri hviezdičky udelil. ()