V 70. letech byly Claire, Evvie a Joyce velké kamarádky, dokud se nestaly hrozné věci, nebyla zachována tajemství a všechny se rozešly. Jenže teď Joyce zemřela a je na čase dát věci do pořádku. Jen chvíli po setkání na pohřbu Claire oznámí Joyceinu manželovi Howardovi, že se ho chystá zabít. Evvie dorazí pozdě, čímž Howardovi překazí smuteční řeč, a jakmile se o plánu dozví, rozhodne se Claire pomoci starého parchanta šoupnout šest stop pod zem. (mac000)

silentname

"Moving On" podľa mňa ako komédia veľmi nefunguje. Dokopy by som spočítal na jednej ruke momentky, kde som sa zasmial a celé to viac pôsobí ako ďalšia dráma v utajení, ktorá sa tvári ako komédia. Povedal by som, že je fajn vidieť Jane Fonda a Lily Tomlin opäť spolu a vedia aspoň urobiť jednotlivé scénky pozerateľné. No to je asi najväčšie plus, ktoré dokážem filmu dať. Malcolm McDowell nie je veľmi zaujímavý ako postava, koncept je celkom dobrý, no pôsobí trošku nedotiahnuto... a okrem toho tu tvorcovia vymysleli aj niekoľko bočných línií, ktoré slúžia skôr na to, aby sa v určitých bodoch mohla tá hlavná niekam posunúť. Pretože nepôsobia, že by sa im tvorcovia rozhodli aj venovať nejako hlbšie. Ak mám byť úprimný, "80 For Bradyma bavilo oveľa viac a minimálne som mal pocit, že som videl komédiu. Toto je na mňa príliš prispaté a málo zaujímavé na to, aby to dokázal odporúčať. Ak ste zvedaví na tieto legendárne herečky v ďalšom filme, je to pozerateľné, ale určite nie výnimočné. Hodnotenie: C+ ()