Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer

• USA Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
USA, 2022, 3 h 1 min (Minutáž: 58–62 min)

Dokumentární minisérie o sériovém vrahovi Jeffreym Dahmerovi a sedmnácti vraždách, kterých se dopustil. (Netflix)

YumiOkami

"A sad story with a sad ending." ... uf, tak tohle mě zasáhlo víc, než seriál s evanem petersem. myslela jsem si, že doposud nepublikované rozhovory s jeffreym dahmerem více vysvětlí jeho chování a temnou mysl, ale to se bohužel nestalo. nic nám neosvětlí dahmer, ani právnička, která ho vyslechla - dozvíme se jen basic fakta o obětech a jeffovo dětství. nicméně mě potěšilo, že věnovali část dokumentu zajímavému soudu. je mi líto všech, kteří přišli o své blízké a také je mi líto jeffreyho. nikdo mu nikdy nepomohl. a on pak svojí frustraci řešil tím nejhorším způsobem. ()

Motinski

Výborny doplnok k seriálu. A to je aj jeho najväčšia nevýhoda. Pocitovo nevie tak udrieť a pôsobí skratkovito, no ajtak ide o nadštandardne spravený dokument čo sa vezie kvalitatívne na rovnakej vlne ako u Bundyho alebo Gacyho. Pár veci je tu dokonca aj takých čo v seriáli neboli a pre mňa osobne technicky nie je čo vytknúť. ()

agentmiky

Netflix ty krimi dokumenty umí. Tak jednoduché to je. Celkem mě překvapilo, že se seriál s Evanem Petersem držel v takové míře samotného reálna. Čekal jsem, že se tam ta dramatizace bude vyskytovat ve větším měřítku. Ale ne. Celý ten příběh točící se okolo tohoto šíleného a zvráceného sociopata má cenu vidět. Notabene když v této 3dílné minisérie promlouvají ty osoby, které se v celém případě aktivně angažovali. Prostě kvalitka. Za mě dávám 8/10 ()

filmmovier

Klasicky mrazivá dokumentární série, která jde do hloubky a díky samotnému Dahmerovi a skutečným obětem a jejich příbuzným mu nechybí patřičná děsivost. Plné detailů a informací z vyšetřování, prostě všechno to, na co jsme z téhle série zvyklí. Tentokrát navíc i skvělý doplněk k seriálu. Standart. Pro fanoušky true crime a psychologie zase povinnost. ()

Arsenal83

Silný príbeh o bezcitnom vrahovi, ktorý sa ukájal na mŕtvolách, miloval rezanie ľudských ostatkov a necítil nikdy nič, ostalo však po ňom veľmi veľa obetí. Jediná škoda je, že sa Netflix nevenoval aj jeho osudu po odsúdení detailnejšie. Jeho obrátenie a smrť v base tiež stoja za pozornosť. Aký šokujúci život viedol, taký pomerne šokujúci záver ho aj čakal. https://dokumenty.tv/rozhovory-se-zabijakem-jeffrey-dahmer-komplet-1-3-dokument/ ()

• Byly použity dosud nezveřejněné nahrávky s Jeffrey Dahmerem a jeho právničkou Wendy Patrickus. Celkem se jedná o 30 hodin nahrávek. (Takeshi666)
  • Pár týdnů poté, co Netlfix zveřejnil seriál o Jeffreym Dahmerovi, se jeho brýle prodaly za 150 tisíc amerických dolarů. (Takeshi666)