Anderton

Nerozumiem, prečo ide pri takej stopáži  o seriál a nebol urobený aj, alebo iba, filmový zostrih, čo by v tomto prípade znamenalo iba odstránenie úvodných a záverečných titulkov pri jednotlivých epizódach. Preto hodnotím netradične dielo iba ako celok. Komplikovaná mytológia, nie príliš jednoduché rozprávanie a to aj napriek tomu, že sa všetko neustále explicitne vysvetľuje. C danči odkrýva hlavný tromf v samotnom závere a i keď je pointa skutočne nečakaná, tak ma vzhľadom na dovtedajší priebeh nepresvedčila o tom, že som sledoval niečo výnimočné. Ústredná myšlienka pekná, ale uvítal by som ju v niečom osobne bližšom mojej náture. ()

ricmont

Obyčejné místo plné obyčejných lidí. Tak by se dal popsat život v Bloku C. Ovšem zatím vším se skrývá tajemství které mělo zůstat ukryto. Blok C je krátké anime o životě pár lidí v jednom době. Poté co se ke starousedlíkům přidání nových nájemníci začne se život všech obracet na ruby. Pokud máte rádi anime s nádechem hororu a hlavně tajemna tak zde si přijdete na své. Protože na konci každé epizody budete mít plno otázek s budete doufat že další díl vám dá odpovědi. ()