Měkký šéf, ve snaze, aby jeho zaměstnanci byli propojení a efektivní, po nich chce, aby spolu komunikovali a pracovali tváří v tvář doslova celý den. (Paramount Network)

jokino

O čom to celé vlastne bolo, resp., čo tým chcel "básnik povedať" ? "Nezamestnaných" pár ľudí, ktorí trávia skoro celý čas "nudou" pred PC, sú návzájom online cez nejakú apku a tvária sa, že akože spolu pracujú pre akúsi kvázi mini firmu a vlastne sa vôbec nič nerieši ? ()

oveckaoa odpad!

Co je tohle za sračku? Kdo to schválil a jak dokázal, že to Paramount vůbec koupil? Ženská přijde o práci tak si najde novou kde si po noteboocích vykecává zhruba s 6 lidmi a řeší jejich starosti.  Asiat má problémy v sexu a jeho černá žena (pěkná zrůda mimochodem) roztahuje sousedovi co má přes 80 let nohy to zjistí jeho žena a nadává jí tenhle Asiat i sere z okna jelikož jí říkal, že dokud se ona neomluví nevyleze z místnosti  . Druhý blbeček se hádá s jiným  blbečkem kdo umí udělat lepší jídlo jsou to úplně stejné jídla jen jeden dává červené víno a druhý bílé (ještě , že tam nebyl třetí a nedával růžové)  ten jeden blbeček je navíc neplodný jeho žena to chce dělat s jeho bratrem a on to posvěcuje (proč to nenechaly na náhodném chlápkovi v spermabance film neřeší ) a kdyby na to náhodou divák zapomněl tak mu to ještě zopakují tak padesátkrát. Pak už je tam jen jeden černoch co je neškodný (jediná sympatická postava společně s tou ženskou) co chodí s tou ženskou. Jelikož je to nudné tak pak si zajdou na schůzku kde zase řeší sračky a ten neplodný s tím jídlem z toho páru odejde jelikož jeho žena jedla to druhé jídlo. Ten Asiat si na seznamce najde blondýnu s chlapem chce si vrznout a pak zjistí , že to jsou nějací divadelní herci a chtějí s ním hrát divadelní hru. Ta s tím černochem se pohádá a někde nabalí chlápka a vyspí se s ním ten černoch to zjistí a nasere se. Ta vyhozená pak zjistí, že porodila dvou homosexuálům dítě oni jí za to poděkuji , i když chlastala a pak mají další pokec té ženské z toho neplodného páru začne hořet konvice a oni až na toho Asiata jí jdou pomoct. Jelikož jim vyhořel barák přestěhují se k Asiatovi toho opustí žena a černoch se udobří s tou co hledala tu práci. ()

silentname

"Out Of Office" je tak trošku iným štýlom komédie. Nemá potrebu sa na niečo hrať a rovnako sa nebojí urobiť nejaké veci, ktoré by asi v inom projekte neprešli. Neviem či ich tu ale budem spomínať. Každopádne o zábavu som mal miestami skutočne postarané. Už od prvého pracovného pohovoru, ktorý je skutočne zaklincovaný skutočne nádherným výstupom, ktorý nemá chybu. A je to pre mňa veľmi predstaviteľné. Postavy sú okey, má to niekoľko dobrých momentiek, príbehovo to ale miestami pôsobí trošku strateno a neviem čo vlastne chce film povedať. Je to taký zvláštny mix všetkého možného v jednom hrnci. No čo film pre mňa robí slabším je naša hlavná hrdinka, ktorá nie je zrovna veľmi sympatická. A viem, že musí prejsť určitým prerodom, no v jadre som mal v istom bode pocit, že jej cieľom je robiť životy druhých mizerné. A fakt som tomu úplne nerozumel. Ale tie dobré momentky vedia zakryť tie negatívne. A vychádza mi z toho nakoniec celkom okey komédia, ktorú by som odporúčal vidieť aspoň raz. Hodnotenie: C+ ()