Podívej se na mě

• Veľká Británia Look at Me
všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
Veľká Británia, 2022, 16 min

Přípravy na charitativní galavečer se stanou dějištěm souboje dvou mužů: organizátora této akce (Chris Rock) a mimořádně talentovaného, ale citově labilního rockového bubeníka (Javier Bardem). Dochází ke střetu jejich osobností a situace se začíná vymykat kontrole. (Cinemax)

Qitek

Gala večer. On ( Bardem ) je bubeník co chce a potřebuje hrát, On je ( Rock ) co má na starost večer, vystoupení a potřebuje vydělat. Jednoho svazuje tvůrčí ego a ten druhý s tím musí racionálně naložit. Ti dva tvoří pár v intimním životě… ()

Danikaa

Nevedela som do čoho idem, preto ma milo prekvapila táto jednohubka, ktorá mohla trvať aj dlhšie. Chavierovi Bardemovi rola nezávislého bubeníka mimoriadne sadla a spolu s Chrisom Rockom, tvorili zaujímavú dvojicu v práci aj súkromí. ()

klukluka

Nechci si představovat, že ho Javier Bardem strká Chrisi Rockovi do anusu. Nebo naopak. Jasně, už jsem si to představil. Ale proč po mně někdo něco takovýho chtěl? Proč navodil tuhle situaci? Kvůli té bezobsažné desetiminutovce, která působila jako kameramansko-osvětlovačský cvičení? A proč Javier Bardem na něco takovýho kejvnul? To je vlastně to jediný, co mě zajímá v souvislosti s tímto filmovým pšoukem… P.S.: Znělka ke KVIFF 2023 s Johnny Deppem od Ivana Zachariáše, to je třeba jiný kafe- ***** ()