Agáta Jaromíra Soukupa

(relácia)
všetky plagáty
Zábavný
Česko, 2022, 45 min

První skutečně hvězdná show, u které se rozhodně nebudete nudit. Prožívejte radosti a starosti hvězdného páru Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, sledujte jejich příběhy a nahlédněte do jejich uvažování. Agáta Jaromíra Soukupa je zábavný pořad, při kterém můžete zjistit, že žijí stejný život jako vy. (TV Barrandov)

Eliott

Když mi o pořadu kamarád nedávno vyprávěl, domníval jsem se, že jde pouze o (ne)povedený vtip. Za nedlouho jsem však náhodou shlédl reklamu a nestačím se divit. Jedna hvězda za ten bizár a již s očekáváním vyhlížím Dítě Jaromíra Soukupa. 😂 ()

DJ_bart

ať se Mára Prchal učí od Jaromíra Soukupa, protože jeho vztah (a samozřejmě i tenhle pořad) s Agátou Hanychovou je nejlepší marketingovej trhák v dějinách pozdního kapitalismu. ()

Allien.9 odpad!

Působí na někoho z vás tenhle pár spokojeně?!? Agáta o něčem rozpráví, načež se Soukup, který ji očividně vůbec neposlouchá, zvedne se slovy "já se nudim" (ve svém vlastním pořadu o své vlastní osobě) a začne se hrabat v lednici. Agáta zmlkne v půlce věty a zeptá se, co dělá, načež Soukup zopakuje, že se nudí a vyndá z lednice vakuovanou uzenou makrelu. Agáta ho několikrát přímo i nepřímo upozorní, že jí ta makrela kvůli těhotenství FAKT nevoní, ale bez úspěchu. Soukup se asi po třetím upozornění zeptá "proč?" a pokračuje ve vytváření domácí / studiové rybí pomazánky se spoustou kostí. Když Agátě dojde, že bude muset zápach makrely skutečně vydržet až do konce, zeptá se alespoň, jestli se dá tahle makrela koupit v normálních obchodech a jestli se "jí takhle syrová" nebo se ještě nějak tepelně zpracovává. Zbytek pořadu probíhá tak, že Agáta něco řekne, Soukup jí to zneguje, Agáta se usměje a přesune se k dalšímu tématu, kde se situace opakuje. Tomu říkám svěží vztah plný zdravé komunikace, panečku. :-) P.S.: Přemýšlím, jestli se dá vymyslet ještě nějaký pořad, který by byl více egocentrický. Možná "Zeměpis Jaromíra Soukupa", kde se konečně dozvíme to, co už stejně všichni dávno tušíme, tj. že vesmír obíhá kolem Jaromíra Soukupa? ()

honajz

Jaromír ví, jak pobavit. Těsně před tímhle dílkem zpovídal Okamuru stylem skákání do řeči a snahy říct svůj názor, a nevyslechnout názor oponenta, ale tady se překonal a nechal občas Agátu mluvit, což udělal dobře, protože sám působil velmi unyle a celé to táhla ona - občas s docela rozumnými názory, jindy naprosto trapnými a naivními. Nu, tak máme tuhle premiéru za sebou a další self-promo už vidět nemusím, podobně jako jsem vaření se Soukupem už dávno vzdal, neb to přestalo být i gulity pleasure. ()

SOLOM. odpad!

Pamatuju si, když tihle dva začali spolu chodit, tak na netu kolovala otázka: Měla Agáta víc partnerů než Soukup svých pořadů, které sám komentuje na TV Barrandov? No já myslím, že by to byla asi remíza. Naše zlatokopka a rádoby celebrita má dole už (ne)pěknou tříproudovou dálnici a Jarda už snad ani sám nepočítá, kolik debilních kokotin vymyslel. Agáta je přeci matka dvou dětí a ojela už kde koho, tak je ráda, že se jí na chvíli ujal koktavý pracháč s velkým egem, který sám sebe vidí jako střed vesmíru. Ani bych se nedivil, kdyby byla brzo těhotná a pak se na něj nebo on na ní vysral (budou zase solidní alimenty a ona skočí do postele dalšímu na svém dlouhém seznamu). Díval jsem se na to jenom chvilku – zrovna když odpovídali na dotazy „diváků“ a Agáta chvíli před tím jako kuchtila…Ale jo, Soukup měl pravdu, chlapi se na ní dívají hlavně kvůli výstřihu, páč v hlavě má jinak solidně nasráno… ()

Korbitch odpad!

Kačeně Brožový ještě tehdy vyšvihnul rovnou celý seriál, ale na Kakátě už Jarouš musí šetřit. Celkově by se tohle dalo shrnout větou: Středobod vesmíru a rozhoďnožka zlatokopová  vedou...ehmmm....dialog. ()

Alfréda odpad!

"Já nechápu, proč bulvár pořád píše o Felixovi Slováčkovi. Co z toho ten chlap má?" - Agáta, průkopnice bulvárních stok ()

Jello Biafra odpad!

Keď sa dajú dohromady vymletá zlatokopka a najväčší tragéd v dejinách českej žurnalistiky a ešte majú potrebu sa prezentovať v tv relácii. Vhodné akurát tak pre tých rozumovo menej vyvinutých. ()

herr_carter

ten chlap nezná hranice imbecility a sebedehonestace, teď ještě do svého pořadu a života přibral dementa na podobné úrovni jako je on sám................ ()

Spacecore

Hele, takhle.. Pustili jsme si to s manželkou pro pobavení z bizárků, protože to i na papíře je totál bizár. A ano, splňuej to všechno. První díl byl chvílema slušný cringe, nasmáli jsme se a druhý už byl nudnější. Nicméně pod vší tou bizarností mě napadá, že je to dost ojedinělý pořad. My jako doma nemáme televizi, takže tyhle pořady si najdeme jen na YouTube. Každopádně nevím, jestli existuje pořad, kde pár spolu volně freestyluje a hovoří jen tak o různých tématech. Agáta je z toho očividně nervózní a Jaromír zase ve své kůži, je vidět, že nejedou podle scénáře, je to prostě puštěná kamera a pochybuju, že je štáb přítomen, ten podle mě mezitím točí Soudkyně a tohlencto. Každopádně tím vzniká velmi autentická reality show, kde na sebe pár prozrazuje nejen to, o čem mluví (a kolikrát jim naprosto chybí filtr), tak se dá povšimnou ti různých detailů z jejich začínajícího vztahu. Což je fascinující televizní experiment a vlastně je to dost real. Jakože když zahlídnu v televizi v práci nebo na návštěvě nějaké kvízy celebrit, kde se všichni chlámou od ucha uchu, cejtím z toho faleš na sto honů, tady je to prostě doopravdy Agáta a Jaromír, co se vykecávaj. Svým způsobem je to solidní guilty pleasure, proto fakt nemůžu dát odpad. ()

tyna97

Zjevila jsem se tu celkem náhodně, ale náhodně jsem taky přepla barrandov a hle, Soukup s Agátou, načež mě tu v komentářích naprosto odrovnalo líčení jistého uživatele, jménem Allien.9 a naprosto se mi tím daná epizodka... No, vlastně nevím, přepínám. Ale děkuji za slastných 5 minutek. ()