Priznaj sa, Fletch

• Česko Přiznej se, Fletchi (viac)

Keď sa z bohatého muža stane hlavný podozrivý v prípade viacerých vrážd, rozhodne sa dokázať svoju nevinu a zároveň pátra po ukradnutej umeleckej zbierke svojej snúbenice. (SkyShowtime)

p.a.douch

Takže Hamm mě v roli Fletche baví víc než Chevy Chase v předcházejících dvou filmech. Film je zábavný a postavy správně střelené. Řešení mě celkem překvapilo. Všichni zúčastnění herci dobří, ale Marcia Gay Harden perlila nejvíc. Filmy režírované Gregem Mottolou mě baví a i tady odvedl slušnou práci. Takže dobrá zábava a příjemně strávených 99 minut. ()

Necrotongue

Zpočátku se to tvářilo jako zajímavá a zábavná záležitost, pak ale humory upadly kamsi k podlaze a stala se z toho taková, sice velmi kvalitně obsazená a svým způsobem zábavná, přesto pouze blbinka. Ne, že by mě úhlavní hrdina nebavil, problémem se pro mě stal fakt, že se z původně skvělého konverzačního humoru stal po čase humor situační, a když jsem pak například sledoval, jak se jedna z postav nesmírně vtipně polila koktejlem, něco uvnitř mě na snímek rezignovalo. Na druhou stranu je pravdou, že mě převelice pobavilo, až nadchlo, když se setkali I. M. Fletcher a Frank Jaffe (pokud jste viděli Mad Meny, jistě chápete). Taky jsem si stihl oblíbit Lorenzu Izzo a její italskou angličtinu. / Poučení: Než vyhodíš obzvláště ošklivý obraz, nech si ho pro jistotu ocenit. Čím ošklivější, tím bude pravděpodobně dražší. ()

Fr

„PODÍVEJTE SE PANE FLETCHERE. POKUD JSTE TUTO MLADOU ŽENU ZABIL, OCENILI BYCHOM PŘIZNÁNÍ. MÁM DOMA MIMINKO A VÁŽNĚ BYCH SE RÁD PROSPAL…“ Je to uvolněný… plný slovního ironickýho humoru a víc než o kriminálku jde o exhibici Irwina Maurice Fletchera. Takže vlastně Jona Hamma – kterej ho hraje parádně. Prostě krimi komedie, která se vám musí trefit do nálady a která vlastně nemá čím urazit. /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Předlohou snímku je stejnojmenná kniha, kterou v roce 1976 napsal Gregory McDonald. 2.) Jedná se o třetí díl filmové série (FLETCH (1985); FLETCH ŽIJE (1989)) a první, ve kterém nehraje Chevy Chase. 3.) Thx za titule “ Fabiána Tetamenti“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

majec4

Ta ironia I.M. Fletchera a.k.a. Fletcha nema chybu. Neskutocne som sa nasmial na viacerych scenach. Pri scene s tym cernochom/ zidom som skoro odpadol. Ked bude casu, tak si iste pozriem aj originaly, mozno som to aj videl ako dieta. Zaujimavy film so zaujimavym napadom/ scenarom a celkom sympatickym obsadenim. ()

Aljak

Na detektívky moc nie som, ale v tomto prevedení sa mi to celkom pozdávalo. Celý film ťahá výrazným spôsobom vpred Fletch (s vynikajúco obsadeným Jonom Hammom), ktorý svojou drzosťou, aroganciou a sarkastickým prejavom odzbrojil snáď úplne všetkých. Svojimi unáhlenými závermi a omylnosťou búra všetky mýty o klasických detektívoch a vyšetrovaní zločinu. A práve to robí z tejto detektívky niečo iné, svieže, inovatívne. Mnohým tradicionalistom sa to asi páčiť nebude, ale mne sa to páčilo. Toľko sarkazmu a irónie pokope, a celkovo výborné dialógy, to u mňa slávilo úspech. 4* (takmer až 5) ()