Mortal Kombat Legends: Snow Blind

Zatímco Kano a Černý drak ničí zmatek po celém světě, mladý slepý válečník jménem Kenshi se bude muset povznést nad svá vlastní omezení a postavit se hrozící hrozbě Outworldu. Rozdrcený hrdina musí překonat slepotu způsobenou bitvou a zdánlivě nepřekonatelné šance, aby zachránil svou vesnici a nakonec i celý Earthrealm. (HanzoBureshi)

Shakers

Scorpion’s Revenge bol fantastický. Dvojka Battle of the Realms o malilinký kúsok slabšia a trojka Snow Blind je najslabšia. No mňa ako fanúšika Mortal Kombat stále bavila. Úvod bol trošku nevýrazný a chvíľku si treba zvykať na iné postavy (pretože tie známe ako Liu Kang v tomto príbehu nehrajú, keďže príbeh je posunutý v čase), ale po prvej nakladačke, už príde znovuzrodenie a následne finálna odplata, ktorá je vynikajúca. Kenshi Takahasi je jeden s mojich obľúbencov a tak som rád, že dostal priestor vyniknúť. Výborný je ale aj jeho učiteľ Kuai Liang alias old man Sub-Zero. No aj záporná strana ma tiež čo ponúknuť. Kano je perfektne nahlaškovaný, nepredvidatelný a hlavne sviniar ako vždy. Jeho nekompromisné vraždy sú naozaj šťavnaté a plné krvi (brutálna vražda Shang Tsunga). Zhrnuté a podčiarknuté, verím, že toto ďalšie dobrodružstvo si fanúšikovia Mortal Kombat užijú. Ako som spomínal už vyššie, trošku to trvá kým sa to rozbehne, ale potom je to nádherná vizuálna kilovačka plna šťavnatých fatalit. A skvelá hudba tomu tiež pomáha. 85% - 4* ()

EvilPhoEniX

Třetí pokračování animované série Mortal Kombat a je to opět výživný MASAKR plný Fatalit a šťavnatého Gore. Milovníci násilí všeho druhu okamžitě zbystřit. První díl Scorpion´s Revenge je sice nepřekonaný, ale i tohle je velmi působivá záležitost s animací, která mi nevadí tolik jak například u japonského anime. Máme tu bojovníka Kenshiho, který příjde o zrak, ale vezme si jej pod křídla Sub- zero, který mu dá řádný tréning, aby se mohl pomstít Černému Draku a Kanovi, který tu hraje ultimatního hajzla. Největším plusem je samozřejmě samotná akce. Je jí hodně, je šíleně brutální, některé fatality berou dech a kreativnost nezná hranic, krev stříká v hektolitrech a já nemůžu být neštastný   Film rychle uteče i díky krátké stopáži, občas se dá zasmát i nad vtipnými hlášky a je to zkrátka fajn brutální zábava. 8/10, ()

novoten

Zírám, jak troufale se třetí epizoda Legend odklonila od tradičního vzorce a po vzoru marvelovské klasiky naservírovala něco na způsob Old Man Sub-Zero. Překvapivě umírněná kombinace westernu, sedmi samurajů a horších i lepších atributů celého univerza sice dopředu víc klopýtá než běží, naštěstí u toho působí originálně. Doplácí ale na lacinost krvavých výjevů, které v sobě nemají ani za mák nadhledu nebo překvapení a v první řadě na jejich čím dál jednodušší animaci. U detailních záběrů na obličeje bych přísahal, že sleduji nějakou nedokončenou verzi. I nad to bych se ale rád povznesl vzhledem k tomu, jak mě dobrodružství z různých říší obvykle baví a kolik překvapení nebo uvěřitelných motivací se do scénáře vešlo. V závěru ale přichází na scénu zbytečná deus ex machina, která vše, co se do té doby stalo, trestuhodně zneváží. Stejně jako v minulém díle se tak během slabých deseti minut započne i vyřeší dějová linka, která by při troše snahy a štěstí vystačila klidně na trilogii. ()

Rocky88

Nerozumím pláči zdejších rozumbradů ohledně animace - tohle neměl být Love, Death, Robots. Tohle je "levný" výlet do světa MK, kde se trhá maso, praskají lebky a scénář či animace se neřeší. Hlavní jsou souboje, který tu je habaděj, navíc jsou podpořené zdařilou kamerou. Nebýt závěrečnému "překvapení" s přesýpkami, mohlo se to obejít i bez facepalmu. ()

moviefreak

Animácia nič moc ale to čo robia s kamerou a akciou ma doslova zaskočilo!!! A spolu s gore a fatalitami sme dostali niečo, čo je viac ako chutná, krvavá jednohubka :) ()

oveckaoa

Scorpion Revenge byl nejlepší díl Battle Of Realms byl spíše lepší průměr a tohle taky spíše lepší průměr. Kano chodí po pustině  a nabízí vesničanům, že buď ho uznají jako krále nebo je zabije jednou jeho nohsledi objeví neobjevenou vesnici a chtějí ji obsadit pro sebe tam je Kenshi co je zmlátí oni to řeknou Kanovi a ten jde po něm. Do toho se tam objeví Shang Tsung , Sub Zero, Škorpion překvapivě i Ferra/Torr a další. Opět chválím brutalitu s dějem je to slabší zhruba v půlce se to zastaví a tak 20 minut se tam nic zajímavého neděje ty hodiny od Kroniky jsou taky píčovina  jelikož kdyby je měl vidí i budoucnost pokud jsem to pochopil dobře navíc Kano je zde až moc op .   P.s. popis je mimo žádnou hrozbu Kenshi nezastavuje chrání v podstatě jednu vesnici  60 procent ()

Maynard.

Inu, grafika se nám krapet pozměnila s  příchodem novýho režiséra, ale atmosféra zůstala stejná. A dokonce mi přišel tenhle díl nejbrutálnější ze všech brutálů. Tolik sejmutých nepřátel, to tu ještě nebylo. Příběh jednoduchej, ale silnej. No a konec, když se vrátí Sub zero a Scorpion, tak to je hodnw krutopřísná řežba... Škoda, že je tohle zatím poslední kousek. ()

kenkaku

Mortal Kombat Legends 3” začínají (odhadem) 30-40 let za #2. Sub-Zero je dědula a Kano tak nějak víc kyborg než si pamatuju. No… a vytržené páteře jsem se dočkal už po dvou (ano DVOU) minutách. Tedy rozjezd na plné obrátky. Atmosféra funguje naprosto fantasticky a nutno říct - je to lepší než minule. Rozhodně nejlepší z dosavadní trilogie. ()

iXtr3m3

Animácia trochu poklesla oproti prvej a druhej časti resp. prvého a druhého samostatného filmu, ale... ALE tá gulervúca akcia, neskutočné brutálne fighty, multihektolitry krvi, tak to fakt že v rámci animovaného alebo hraného filmu nemá obdoby. Sem s ďalším filmom, ale bolo by fajn, keby aj naviazali napr. na prvý film, alebo druhý, len samostatné príbehy sú fajn, ale previazaný príbeh by dokázal ešte viac vtiahnuť a samozrejme navnadiť na pokračovanie. ()

666Carnage

Mortal Kombat řízlý Mad Maxem a hromadnou mrtvol. Animák pro velký kluky a to se vší parádou. 80 minut krveprolití a já doufám, že těchto dílů bude víc a udrží svojí laťku. 85% ()

SpaceOdyseus

S hernim Mortal Kombatem jsem skoncil u Liu Kanga pred dvaceti lety. Ale i pres neznalost loreu jsem si film uzil. Jde totiz o priznane becko plne paradni akce, prekvapiveho goreu a fajn zanroveho pribehu. Bavil jsem se a dam si i dalsi 'Legends'. ()

Spacecore

MK mě neokouzlily svými fatalitami, brutalitami ani přemírou krve, ale svým fascinujícím fantasy / superhero lorem. Ten je tady rozvinut parádně a nápady se nešetří. Čím se šetřilo byl rozpočet na animaci, protože kresba (a hlavně barvy) jsou dost ošuntělé, ale jinak to funguje líp než vypadá. ()

Israha

Zatím nejlepší položka ze série "Mortal Kombat Legends", především díky netradičnímu western/postapo prostředí a komornějšímu příběhu, kde tentokrát nejde o turnaj a záchranu světů, takže divák na těch necelých 80 minutách čisté stopáže nemá pocit uspěchanosti vyprávění a nedořečenosti některých dějových linií. Jinak to originalitou až tak moc neoplývá (tedy pokud jste někdy viděli aspoň jeden akčňák o starém mistru bojových umění, který zenovými postupy trénuje mladého zbrkloně) a animace má taktéž rezervy, ale zmíněné atraktivní prostředí a opravdu výživná míra soubojů, násilí a gore (protože o tom je Mortal Kombat jako franšíza primárně, co si budeme nalhávat) to vynahradí. Spíš tak 4,5/5, ale zaokrouhlím nahoru za pár bezmála horrorových prvků a epesního cyborg-Kana, který mě jako ústřední záporák prostě bavil od začátku do konce. ()

Likan7

Ty 3 tomu ještě dám, ale je to z trilogie nejslabší Mortal Kombat. Snow Blind je jako kdyby Mad Max potkal Logana. Krve tu je HODNĚ, ale vůbec nemá nějaký wow efekt, po půl hodině jsem jí už nevnímal a jen čekal kam se příběh bude dál ubírat. I když to je Mortal Kombat, jakoby totiž vůbec nebyl. Souboje tu jsou málo, nejsou tak vyšperkovaný jako v předchozích dílech a známé postavy tu sice jsou, ale buď jsou dalece pod svými možnostmi (Sub-Zero), moc mladí (Kenshi), nebo nemají téměř žádný prostor (Scorpion, Erron Black, Shang Tsung). Snad jen Kano tu je za totálního OP bojovníka. ()

Clark_Kent

Jsem známej tím, že na animovaný svařeniny moc netahám. Jenže pokud se jedná o typ Mortal Kombat. Kterej mám zažitej z mládí, kdy se mi prášilo pod rukama a kouřilo se z hracího automatu. Snow Blind byl pro mě rozhodně nejzajímavějším dílem. Motivační pasáž, kdy zkušený Kuai Liang /mladší bratr Sub-Zera/ cvičí jěště nevyzrálého zelenáče Kenshiho. ()

xzajox

Ja neviem, animovaný gore ma fakt nebaví. Tú snahu, ktorú si dali s animovaním krvi, praskajúcich hláv a rozsekaných... všetkého, mohli venovať animovaniu vôbec, nech sa človek necíti ako pri lacnom animáku z 80-tych rokov. No ale OK. Bojovníci, čo majú skill, alebo power a 1000 spôsobov, ako zomrieť , to je viacmenej tématika MK, takže čo sa sťažujem. Príbeh tiež tvorcov veľmi nepotrápil. Tuctový, predvídateľný a plný klišé "prisahal som, že svoju moc už nepoužijem..." blech! Napriek tomu som to dopozeral bez nutkania to vypnúť, takže nech nežerem 41% - 2* ()