Cornelia se konečně postaví muži, který zabil jejího syna, a vyjdou najevo nová odhalení. (HBO Max)

vydumnica

Škoda, že každá epizóda nebola ako táto!!! Niekoľkonásobné zimomriavky a moment prekvapenia, aký už dávno nie! Celý čas mi hodnotenie tejto minisérie vychádzalo na niečo medzi 3 a 4*, FINÁLE bolo však také fantastické, treba ho až rozdýchať, úplne že wow, takže dávam tie **** no teda! Za túto epizódu dávam samozrejme plný počet. ()

kleopatra

V úvodu se rozezní píseň, nádherná a hlavně povědomá, chvíli jsem si lámala hlavu a pak ... Je to Sixto Rodriguez - Crucify Your Mind, a v tom duchu díl pokračuje. Bolesti a příběhy se dovrší. Přiznám se, že některé díly mi přišly obrazově tak vymazlené, až to odvádělo od příběhu, ale chyba se ukázala být na mé straně. Není to prostě klasický mustr akčního westernu, ale spíš táhlá očistná meditace a tento poslední díl mě dostal do kolen. ()

castor

Ona měla společenské postavení a peníze, přesto si svůj osud nemohla vybrat, stejně tak se svou barvou kůže on. Je tu závěr, kdy se příběhové nitky po řadě odboček a náznaků uzavřou. Cornelia moc dobře zná všechna stádia onemocnění syfilis, a hlavně co ji čeká s terciární fází. Teď je ale tady a konečně může potrestat muže, který „stojí“ za smrtí jejího jediného syna. Někdo bude vytahovat oba palce nahoru, já, ač se považuju za poměrně trpělivého a vnímavého diváka, se jisté pachuti nezbavím. ()