Jo Koy: Živě z Los Angeles Forum

Réžia:

Shannon Hartman

Účinkujú:

Jo Koy

Stand-upový komik Jo Koy strhne publikum vyprávěním o kýchání na veřejnosti, vytrvalosti, spánkové apnoi a o tom, jak se ztratil na Filipínách. (Netflix)

M.i.k.e

Jo Koye sem znal pouze z krátkých videí na které sem tu a tam narazil, takže tohle je můj první speciál a i když tu je tu a tam slabší chvilka, celkově pobavil přesně tak jak sem čekal…70% ()

ScarPoul

Na konci možno zbytočne motivačné, hoci v zásade aj tomu úplne rozumiem. Je taká doba a trošku motivácie nezaškodí. Ale Jo Koy je zase raz v plnej sile. Spánkové apnoe, kelímky na vyplachovanie vagín, komunikácia medzi rodičmi a pandémia. Bavil som sa veľmi. A držím palce s tou Emmy. ()

OG_Swifty

Po-covidovy Jo Koy v LA - vtipy o noseni masek, bukkake a vagine jeho mamy. Melo to par svetlych momentu, ale celkove me tahle show moc neoslovila a zustavam ohledne kvalit Jo Koye na pochybach. ()

vinducha

Tenhle stendap si trochu pokazil zhruba v 58. minutě . To politikaření a poukazování na sociální a rasové nespravedlnosti mu teda trochu ulítlo . A mohl to udělat vtipně , Asi mu to dlouho vězelo v hlavě. ()