Ztracená kulka 2

• Francúzsko Balle Perdue 2 (viac)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Likan7

Prakticky podruhé úplně to samé. Pokud vás bavila jednička, určitě bude i dvojka. Honičky jsou skvělý, tempo na můj vkus pomalejší a scénář by mohl být vypilovanější. Konec je úplně stejně otevřený jako u prvního dílu, určitě nás čeká trilogie. Já se na něj podívám, ale prvotní očekávání byla přece jen trochu jinde. ()

agentmiky

Film, u kterého bych za žádných okolností neočekával pokračování. Na druhou stranu, jednička měla své kouzlo, tudíž i dvojka ode mě dostala šanci. Francouzi se zde zase naplno vyřádili, takto adrenalinovou jízdu jsem asi po dlouhé době potřeboval. Skvěle natočené honičky s parádními praktickými efekty, následně i vydařené souboje jeden na jednoho (ta na policejní stanici stejně jako v prvním díle na plné čáře vítězí, tam se choreografové vyblbli). I proto ve výsledku zamrzí, že příběh stagnuje a přešlapuje na místě. A to hodně. Člověk na první pohled pochopí, že autoři neměli dvojku původně v plánu, takže často vaří z vody. Scénáristická rozhodnutí tak bohužel nedávají smysl, což zamrzí. Když se od tohoto divák oprostí, tak má Ztracená kulka 2 co nabídnout. Jen v tom nesmíte moc šťourat. Ale nalijme si čistého vína. Pořád lepší než americké Rychle a zběsile (kromě toho vystřelování aut 10 metrů do vzduchu :D). Za mě dávám 6/10 ()

rublik05

První Ztracená kulka byl akčňák, kterému jsem přišel na chuť až po několika zhlédnutích, a to zejména díky nesympatickému hereckému obsazení. Musím přiznat, že na tomto faktoru se nic nezměnilo ani ve Ztracené kulce 2, nicméně musím přiznat, že na pana Vémolu, teda pardon, na pana Albana Lenoiru jsem si už tak trochu zvykl. Dvojka je v mnoha ohledech podobná jedničce, má však mnohem svižnější tempo, ale především mnohem více akce, která je opět perfektně natočená a provedená. Z tohoto důvodu mě snímek Ztracená kulka 2 bavil o malinko víc než jednička. Film pochopitelně má své chyby, je to jen obyčejné akční béčko, já si však tuhle akční jednohubku užil naplno a jsem velice spokojen. 7/10. ()

dyfur

......toto som napísal k filmu:Ztracená kulka """"aj francúzi vedia natočiť B-čkový film a la Amerika.....žiaľ.....ale keď už nie je originalita-tak aspoň priemerná imitácia - pozerateľná...ksichty neoslnia ,ale ...čo už......francúzska kinematografia od 90-tych rokov kráčala do prdele a.....už je tam.....kde je staré dobré Francúzsko..... :( """   a to isté by som napísal aj k tejto dvojke - ale  toto bolo ešte blbšie....zdemolovať x-áut služobných aj civilných ,z viacerých policajtov urobiť  práceneschopných a kvôli čomu........? - pozrieť sa dá, ale níííč moc..... ()

kenkaku

Začíná se tam co končila jednička. A tak nějak přemýšlím, jestli má film bez toho prvního vůbec smysl. Né že by film byl postavený na ději a zápletce, ale bez toho vidět ten první, je to totální lobotomie. Co je potřeba nechat, jsou excelentní bourací práce s vozy s kosočtvercem ve znaku. Nic jiného tam nejezdí (a ani nebourá). Jako kdyby snad jiná auta ve Francii ani nejezdila. Osobě mě dost vadila ta už přitažená za vlasy chujovina s “pojízdným tejzrem” a na můj vkus velká “mamvpičióznost” policie ohledně vedlejších škod. Z tohohle pohledu byla jednička určitě lepší. Pozn.: kdo byl ten co odjel v minivanu Renault (jak jinak) na konci z vrakoviště? EDIT: po úporném googlování, byl to odkaz na postavu prvního filmu a potvrzení, že se bude pokračovat. ()

• Během záběru, kdy se na vrakovišti likviduje upravený Renault 21, lze vidět v jeho přední části namontovaná kaskadérská pojezdová kolečka určená k manipulaci při náročných scénách. (UncleMorty)