mira007

Zorro tentokrát jako akční seriál ze Španělska a hned takové zklamání. Nečekal jsem, že to bude až tak slabé, vlastně ten level, v kterém to frčí je jakoby v nějaký legendární laciný kolumbijský telenovele jeli jakože šermovačky, tak asi tak. Vlastně i telenovely můžou být smysluplný a chytnout, ale tohle je marný hned od prvních minut. ()

Miroslav.Zac

Před dvaceti lety by to jistě lidé ohodnotili líp, na dnešní dobu ale seriál nenabízí prakticky nic. Jeden díl jako druhý, žádné větší zvraty v ději a když už, je to spíš úsměvné, než překvapivé. ()

cerdax2

Co je lepsi nez jeden Zorro, dva Zorrove :P. Co je lepsi nez nepritel, mrtvy nepritel a co je lepsi nez mrtvy nepritel, identicke dvojce nepritele :D. Dej nula, zajimave realie nula, lenost scenaristu sto. 10% (i mexicka telenovela by si zaslouzila vic) ()

• Točilo se na Kanárských ostrovech, a to od července 2022 do února 2023. Konkrétně se filmovalo v obcích Las Palmas, Arucas, Gáldar, San Bartolomé de Tirajana a v Teldu. Dále filmaři zavítali do parku Del Nublo nebo na ostrov Gran Canaria (park Sioux) – ten byl také po dobu natáčení uzavřený pro veřejnost. (fiLLthe3DD)