Můj život s Walterovic kluky

• Veľká Británia My Life with the Walter Boys (viac)

Dospívající dívce převrátila život naruby obrovská tragédie. Ve velké rodině svojí opatrovnice pak ale najde novou naději i přátele a taky zjistí leccos nového o lásce. (Netflix)

ElleMcDee

Není tu nic, čím by seriál vybočoval z řady nekonečného množství romantických slaďáren pro teenagery. Hlavní hrdinka zažije trauma, musí se stěhovat a začít chodit do nové školy. A samozřejmě se do ní z nějakého důvodu zamilují hned dva kluci - bráchové - a ačkoliv je už od prvního dílu naprosto jasné, s kým skončí, musíme sledovat deset dílů, aby to nakonec tvůrci utnuli a řekli si: kdepak, ještě vám to neukážeme, počkejte si na druhou sérii. (Aby bylo jasno, četla jsem i knížku, kde je konec uzavřenější) ()

KajusaK

Klasická teenagerovka, další 13 reasons why, ale trošku bez zápletky. Díly zbytečně dlouhé, ale sem tam se člověk zasměje. Pár zajímavých momentů, nebo poučných chvilek. Závěr zajímavý, čekám druhou sérii. ()

somme

Jasně, dětská romantika a další středoškolský wanabe problémy, na kterých stojí a padá svět, známe. Ale to vážně nepřijde nikomu divný si to rozjíždět se svýma v podstatě "skorobráchama"? Jako ok, nejsou pokrevně příbuzný, ale ještě pár let s nima bude žít pod jednou středou takže.. Já fakt nevim, to tu nikdo neslyšel "co je v domě není pro mě"?! A hádám, že toho "sexy" blonďáka asi vyhodili z práce a tak se rozhodl dodělat střední, jinak nevim kde vzali, že takhle vypadají kluci v druháku, o postarším Willovi "rádoby 21" nemluvim...? No víc nesmyslný to už snad nešlo... Nicméně, slátatina na usínání a nevnímání? Účel splněn! Jedna hvězda za přírodu. ()