Darryl Witherspoon je sympatický a talentovaný mladík, který studuje na vysoké škole a ještě penězi podporuje matku a několik svých sourozenců. Chce se stát úspěšným finančním expertem v prestižní bance a účastnit se výběrového konkurzu. Jeho plány nečekaně zkomplikuje žádost matky o finanční pomoc. Proto se Darryl zapojí do nezvykle náročného lékařského experimentu... (oficiálny text distribútora)

Radiq

Slaby, předvidatelny, né moc chytry, né moc vtipny. Hlavní ženská byla hezká asi tak jak Christopher Walken za mlada, protože mi ho něčim trochu připominala. Wayansovy joky poflusané a otřelé. Kdo si potrpí na inteligentní filmy, ten se u tohohle asi okotí a vrhne mládě (pusou). Nedá se to nazvat ani oddychovka, protože i když jsem u toho 2x usnul, stejně jsem si neodpočinul... ()

P@\/EL

Dobrá komedie, kde mi černošský humor docela sednul. Děj těží zejména z nápadité zápletky s nadpřírozenými schopnosti po požití tajného léku a dá se říci, že z ní vychází drtivá část komických situací. Film nejenže pobaví svým jednoduchým příběhem, ale také několika dobře ztvárněnými postavami, kde za všechny musím alespoň zmínit piercingového Tima. ()

Brano

Je to síce taká béčková komédia, ale za to zábavná. Páčil sa mi originálny námet o novom lieku, ktorý vynašiel školský vedec a o pokusnom králikovi, ktorý ho začne brať. Miestami veľmi vydarené scény, najmä pri účinkovaní dvojitej dávky, kedy sa hlavnej postave v pravidelných intervaloch začnú strácať zmysli. Herecké obsadenie sa mi tiež páčilo. Marlon Wayans je výborný komik. Páčil sa mi najmä štýl humoru, ktorý nebol zbytočne vulgárny a nútený, ako to pri amerických béčkových komédiách často býva. Takisto krátka stopáž je len plus. Ja som sa počal filmu veľmi nenudil. Takže ho hodnotím kladne, ako nadpriemernú komédiu, z ktorej ale cítiť nižší rozpočet, ale vyššie uvedené faktory to vynahradili. ()

moviesfan

Odstrašující komedie. Tak nesympaticky zahráný výkon v podání hlavního ,,hrdiny" mě několikrát donutil přemýšlet, jestli má smysl na tento film koukat. Naprosto příšerná a rádoby vtipná mimika obličeje (zjednodušeně ksichty) byla fakt hrozná. Asi to mělo splnit účel vtipnosti, ale takto byl splněn účel trapnosti. Zbytečná komedie, kterou od Odpadu! zachraňuje 3-5 vtipných scén. ()

Jara.Cimrman.jr

Darryl srandovně běhá, Darryl se srandovně kroutí, Darryl se srandovně píchá do zadku, Darryl se srandovně schovává před puky, Darryl se srandovně drží za nos a za uši, Darryl ... ale to je jedno. Chudák Wayans se zkrátka snažil být směšný v každém filmovém okénku, ale ke mně se dostal jen nános trapnosti. Z lítosti mu ty dvě hvězdy dám, protože jeho snaha mne rozesmát byla očividná, avšak očekávaný efekt nepřinesla. Osud ke mně však čas od času bývá spravedlivý, takže doufám v to, že zanedlouho se do sytosti zasměju u nějakého nepovedeného hororu. ()

• Keď hrá Derril (Marlon Wayans) svoj prvý hokejový zápas, komentátor povie, že vychytal nulu, no na výsledkovej tabuli svieti stav 4:1. (Lukoh)